fbpx
Поради по вивченню польської мови

Польська мова за своєю будовою і звучанням дуже схожа на українську мову. Тому вивчати її не просто корисно, а ще й цікаво та доволі просто.

Хоча варто відзначити, що вивчення будь-якої іноземної мови — це завжди корисно, оскільки відкриває нові можливості. І головна можливість – це навчання за кордоном! Так, знання польської мови необхідне перш за все для того, щоб вступити в польський виш або отримати Карту Поляка.

Найкращий спосіб для підлітка польську мову – це записатися на курс польської від ГО “Atomy”. Але ми маємо ще кращу пропозицію! Відправте свою дитину до нас в мовний табір. Тут діти не тільки оздоровляються, а ще й навчаються, розвивають свої практичні навички та спілкуються з однолітками. 

Але головне те, що в мовному таборі діти мають змогу вивчати польську мову з її носіями! Це суттєва перевага.

Як відправити дитину в мовний табір Atomy? Просто заповнюйте форму зворотного зв’язку нижче. Як тільки ми отримаємо повідомлення, то одразу з вами зв’яжемося!

Також ви можете особисто написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або звертайтесь до наших менеджерів за телефонними номерами  📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Ну, а поки ми розповімо вам декілька корисних способів, які допоможуть вам прискорити процес вивчення польської мови.

Займайтесь кожен день

Так, займайтеся без вихідних! Але ми не говоримо, що ви маєте вивчати мову 24 години на добу. Ні, просто виберіть для заняття окремий час. А якщо вам все-таки хочеться зробити вихідний, то організуйте його таким чином, щоб ви все одно отримували знання.

Найлегший варіант — це слухати польську музику або дивитися польські фільми. Якщо є можливість – відвідайте екскурсію. Головне, щоб ви систематично отримували знання, а наприкінці тижня формуйте для себе звіт, скільки ви вивчили.

Читання книг завжди допомагає

Польська мова подібна до української. Тому вже після першого заняття ви почнете розуміти частину інформації. Але читання книг — це можливість повернутися до прочитаної сторінки чи речення, або скористатися словником, щоб перевірити точність перекладу.

Найголовніше в цьому процесі не занурюватися одразу в складні романи та бестселери. Краще почати з дитячої літератури:

  • оповідань;
  • казок;
  • віршів.

Коли ви почнете розуміти більше, то зможете приступити до читання польською улюбленої книги.

Дивіться фільми

Ми впевнені, що у вас є улюблені фільми. Було б добре, як би ви могли дивитися їх польською мовою. На початку можна обрати варіант із субтитрами, а вже потім переходити до повноцінної озвучки.

Якщо ви будете чути слово від носія мови та бачити як воно виглядає, ви значно пришвидшите процес запам’ятовування та розуміння.

Спілкуйтеся Онлайн

Польська – це досить популярна мова, тому тим, хто багато часу проводить в соціальних мережах, варто пошукати друзів, для яких польська є рідною.

Для вас це можливість отримати неоціненний досвід живого спілкування справжньою, розмовною мовою. А ще дізнаєтеся дуже багато цікавого про сучасні традиції та звичаї. Не ті, що описані в запилених книгах з бібліотеки, а тих, що діють саме зараз.

І обов’язково пишіть польською!

Письмо, так само як і читання, дозволяє закріпити вивчений матеріал, краще запам’ятати слова та фрази. Ви можете завести щоденник, наприклад, або цілий онлайн-блог.

До речі, не зайвим буде і робити дописи на польській в соціальних мережах, а ще переписувати вправи та виписувати цитати з улюблених книжок

Польська мова це добре, але грамотне письмо – це так само важливо, як і вміння гарно говорити!

[hubspot portal=”6717931″ id=”ff9e5294-e019-4829-b14d-6fc101f5f081″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *