fbpx

Хто зараз не розуміє, що навчання в Польщі є дуже популярним? Мабуть, це розуміють всі. І саме тому ми вважаємо не зайвим нагадати вам про те, що вже пора подавати документи на вступ. Якщо ви вже обрали ВИШ, то саме час розпочинати процес подання документів. 

Зауважимо, що коли ви потребуєте допомоги в цьому питанні, то звертайтеся до нас за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Наші менеджери проконсультують вас абсолютно безкоштовно!

Пам’ятайте, що вчасне подання документів – це можливість збільшити шанси на позитивний результат. Хоча тут варто додати, що для гарантії успішного вступу потрібно обов’язково вивчити польську мову. При цьому ваші знання мають відповідати певному рівню. І з цим ми вам теж можемо допомогти!

Зауважимо, що часто ВНЗ проводять різноманітні акції під час вступної кампанії для тих абітурієнтів, які вже зареєстровані до ВНЗ — безкоштовні курси в університеті перед навчанням, знижки на навчання, звільнення від рекрутаційного внеску тощо. Про це ми можемо допомогти вам дізнатися та зареєструватися до участі.

Реєстрацію потрібно було починати ще до нового року, але раптом ви ще затягуєте з цим питанням, то варто прискоритися!

Що стосується вступу до технікумів після 9-го класу — документи навчальні заклади приймають лише до вичерпання заброньованих місць. Найшвидше, звісно, “закінчуються” місця у державних технікумах, де навчання є безкоштовним. Як показує практика, орієнтовно, до 1 квітня.

Звичайно, вибір спеціальності, навчального закладу і країни здобуття освіти — важливе питання, яке вимагає зваженого підходу, підготовки та не терпить поспіху. Тому, ми завжди раді надати вам вичерпні та кваліфіковані консультації та відповісти на всі ваші запитання – просто пишіть нам на пошту або ж заповнюйте форму нижче.

Але якщо ви серйозно налаштовані здобувати освіту в Польщі та вже прийняли рішення — не зволікайте! Подавайте попередній комплект документів, а ми забезпечимо вам спокійний, комфортний та гарантований вступ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *