fbpx

Польський технікум в місті Скала

Польський технікум

В мальовничому куточку в Польщі на території Ойцовського національного парку знаходиться польський технікум. Він пропонує всім бажаючим отримати перспективну професію логіста, інформатика, експедитора або ж фахівця в сфері туризму. Керівництво навчального закладу потурбувалося про те, щоб забезпечити усі умови для комфортного перебування учнів і їх навчання.

Крім того, в технікумі існують цікаві міжнародні програми по обміну учнями і стажуванню. В цьому навчальному закладі ваші діти зможуть отримати освіту безкоштовно з напрямків, які є дуже актуальними на даний час.

Щоб дізнатися більш детально про цей польський технікум, ви можете звернутися до менеджерів ГО ”Atomy”.

Польський технікум – переваги

Головною перевагою навчального закладу є те, що всі випускники отримують диплом міжнародного зразка. Він дає право на працевлаштування і навчання в ЄС. Більше того, учень технікуму має право на отримання стипендії.

Що стосується інших переваг польського технікуму, то вони є такими:

 • всі приміщення є сучасними;
 • в усіх будівлях є безкоштовний інтернет і Wi-Fi;
 • навколишня природа захоплює;
 • в закладі сучасна база з 3-х комп’ютерних класів, мультимедійної аудиторії і таком ж читальному залі, бібліотеки, мовної лабораторії;
 • використання найновіших технологій в процесі навчання;
 • можливість для учнів школи приймати участь в змагання по дзюдо, більярду і спортивного рок-н-ролу;
 • заняття з фізкультури проводять в сучасному спортзалі.

Окремо варто відзначити, що в польському технікумі є можливість отримати гранти. Вони дають можливість студентам безкоштовно приймати участь в позакласних заняттях. Крім того, в закладі діє програма обміну студентами, за якої учні можуть поїхати на навчання до Німеччини або Ізраїлю.

Для учнів, які досягають успіху в навчанні або ж потребують допомоги, в навчальному закладі діють спеціальні програми “Діамант” і “Дай собі шанс”. Тих, хто досяг найбільшого успіху в навчальному процесі, чекають стипендії.

Саме такими є головні переваги польського технікуму в місті Скала. Перелік можна продовжувати ще довго. Якщо хочете знати більше, то телефонуйте за такими номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750.

Ми розповімо вам про спеціальності, які студенти можуть обрати для свого подальшого навчання.

Перелік спеціальностей

В технікумі ваша дитина може отримати професію з таких напрямків, як:

 • інформатика;
 • логістика;
 • експедитор;
 • туристичне обслуговування.

Звісно, більшість з вас вже добре знають всі особливості цих спеціальностей. Проте ми все ж таки розглянемо їх більш детально.

Інформатик

Почнемо з того, що учні, які обирають цю спеціальність, будуть посилено вивчати математику, фізику і інформатику. По закінченню навчання випускники отримують такі професійні навички, як створення і адміністрування веб-сторінок і баз даних. Також вони можуть проєктувати і адмініструвати комп’ютерні мережі, монтувати і експлуатувати комп’ютерне і периферійне обладнання.

Логіст

Для навчання на цій спеціальності учень має посилено вивчати географію, фізику, англійську і математику. По закінченню навчання випускник має такі навички, як організація і моніторинг потоку ресурсів і інформації в процесах виробництва, розподілу та зберігання. 

Також в обов’язки логіста входить управління технічними засобами під час реалізації транспортних процесів, організація і моніторинг потоку ресурсів та інформації в бізнесі.

Польський технікум – експедитор

Профільними предметами для такої спеціальності є англійська мова і географія. Сфера діяльності експедитора – це автомобільний, залізничний і повітряний транспорт. Зауважимо, що дана професія на цей час є дефіцитною. Знання, які набувають учні в процесі навчання, дозволять їм по закінченню навчання працевлаштуватися в транспортних і експедиційних фірмах.

Туристичне обслуговування

Так само, як і у випадку зі спеціальністю експедитора, профільними предметами для цієї сфери є географія і англійська мова.

Технік туристичного обслуговування займається організацією туристичної діяльності. він готує, продає, реалізує і розраховує туристичні події і послуги. Звісно, в його профіль діяльності входить і тема обслуговування клієнтів, які користуються туристичними послугами.

По закінченню навчання випускники можуть працевлаштуватися в готелях і підприємствах, які займаються організацією конгресів і конференцій. Також їм будуть раді в туристичних фірмах і центрах туристичної інформації.

Детальна інформація про умови вступу

ГО “Atomy” звертає вашу увагу на те, що вступна кампанія в технікумі розпочинається 1 травня і триває до 15 липня. Тому ні в якому разі не зволікайте з поданням документів, так як кількість вільних місць в навчальному закладі є обмеженою.

Що стосується вимог, які потрібно врахувати перед вступом в навчальний заклад, і підбору пакета документів, то в цьому випадку все досить стандартно. Ознайомитися з цією інформацією ви можете ТУТ.

Тепер перейдемо до теми вартості навчання, оскільки саме вона є найбільш болючою для українських студентів і їх батьків. Тому одразу скажемо, що навчання в технікумі є безкоштовним! Не збирають плату і за проживання. Батькам доведеться сплачувати лише за триразове харчування 372 злотих на місяць. За бажання можна обрати і дворазове харчування, яке коштує трохи дешевше – 279 злотих на місяць.

Окремо потрібно буде оплачувати страхування. Його вартість становить 50 злотих на місяць. Додамо також, що всім неповнолітнім учням для навчання в Польщі потрібен юридичний опікун. З цього приводу ви можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж телефонуйте за номерами, що є вище в записі. Крім того, ви можете заповнити форму нижче і ми з вами зв’яжемося для уточнення всіх деталей:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *