fbpx

Польський технікум в м. Ярославль ім. Юліуша Словацького

Юліуш Словацький – це видатний польський поет, який народився в Україні. Недивно, що його творчість тісно пов’язана саме з нашою країною. Ім’ям поета названо польський технікум в місті Ярославль. Девізом навчального закладу є вислів поета: “Słońce jest w każdym człowieku  – сонце є в кожній людині”. 

В навчальному закладі прагнуть розгледіти і максимально розкрити таланти кожного учня! Студенти тут здобувають навички і знання, які стануть у нагоді в дорослому житті. Крім того, отримані знання дозволяють реалізовувати власні творчі ідеї і по-справжньому отримувати задоволення від процесу. 

Технікум не дуже великий і в цьому його головна перевага, адже це дає можливість створити дійсно родинну атмосферу і реалізувати індивідуальний підхід до кожного студента. Саме це є найбільшою перевагою навчального закладу для студентів з України.

Перелік спеціальностей, які пропонує польський технікум

В технікумі студенти можуть здобути декілька перспективних професій. Наприклад, цей навчальний заклад відмінно підійде як для любителів працювати з фото і виробляти одяг, так і для тих, хто надає перевагу лісництву та ветеринарії.

Розглянемо більш детально, які саме професії можна здобути в польському технікумі в м. Ярославль.

Професія фототехніка

Це дуже творча професія, яка дозволяє ловити найважливіші моменти життя. Звичайно мова йде про професію фотографа. Але якщо ви вважаєте, що тут навчають лише тому, як натискати на кнопку фотоапарату, то дуже помиляєтесь.

Під час навчального процесу студенти вивчають:

  • основи науки про фотографію та фільм;
  • як працює професійна фототехніка;
  • як працювати на виїзних фотосесіях.

Це лише малий перелік всіх напрямків, які охоплює спеціалізація фототехніка. Адже студентам влаштовують зустрічі з професійними фотографами і навіть вчать їх працювати з моделями в спеціалізованих фотостудіях.

По закінченню навчання всі випускники розбираються в основах фото і кіномистецтва. Вони добре знають, наскільки важлива роль світла в процесі зйомок і як правильно працювати з різною цифровою технікою і студійним обладнанням.

Фототехнік може працювати в різних напрямах – вулична або портретна зйомка, ландшафтна фотографія, нічна, міська чи архітектурна і т.д. Він може навіть створювати якісні відео ролики за допомогою програм Adobe і не тільки. Більше того, фототехніків вчать навіть створювати сайти.

Мода і виробництво одягу

В даному випадку мова йде про спеціальність, яка дозволяє студентам не тільки проєктувати і виготовляти одяг, але й результативно обирати методи та інструменти для:

  • розкрутки модної колекції;
  • розуміння принципів логістики у галузі моди;
  • успішного продажу своїх виробів.

В технікумі до цього напрямку віднеслися дуже відповідально, застосовуючи в навчанні тільки новітній і прогресивний підхід. Це дозволяє окреслити всі актуальні потреби ринку праці. 

По закінченню навчання випускник вміє проектувати одяг вручну і за допомогою комп’ютерних, опрацьовувати документацію виробів і шити одяг. Більше того, він отримує навички організації і контролю процесу виготовлення одягу. 

Але мабуть найголовніше те, що студенти під час навчання облаштовувати магазини одягу і шоу-руми, виставки і салони. В результаті випускник може абсолютно вільно розвиватися в своїй професії!

Інформатик

Даний напрямок поєднує в собі три сучасні і рейтингові спеціальності! Ця спеціальність є дуже важливою, адже сьогодні комп’ютерні науки займають провідні позиції. Практично в усіх галузях використовується комп’ютерна техніка. 

Студент технікуму отримує знання в усіх 3 напрямках інформаційної науки:

  • монтаж і обслуговування ПК та периферійних пристроїв;
  • проектування локальних мереж і адміністрування;
  • створення програм, баз даних і т.д.

Електронні системи безпеки і сигналізації

В цьому напрямку технікум опирається на співпрацю з відомою на ринку охоронних систем фірмою SATEL. Ця фірма вже більше 20-ти років є лідером у своїй галузі! Завдяки такій співпраці студенти отримують фундаментальні навички і знання в галузі електронних охоронних систем. 

Студенти вчаться в спеціалізованих і обладнаних класах з всією необхідною апаратурою. Це дозволяє їм отримати всю необхідну підготовку щоб працювати не лише на ринку праці Польщі, а й в інших країнах Європи.

Студенти вивчають як виконувати проєкт з урахуванням зовнішніх загроз та потреб клієнта і правильно виконувати кошторис системи сигналізації та охорони. Також вони вивчають етапи монтажу кабельного обладнання, чутливих датчиків, сигналізаторів, центрального пульту і вчаться запускати охоронні системи. 

E-sport

Ця спеціальність є дуже новою, але в сучасному світі вона дуже перспективна! Чим же займається такий спеціаліст? Він займається організацією всього спектру робіт, що напряму пов’язаних з виготовленням комп’ютерних ігор, роботою з програмним забезпеченням, виготовлення пристроїв для комп’ютерних ігор.

Лісник

Студенти, які обирають саме цю професію, вчаться планувати і організовувати роботи, що пов’язані з засадженням лісів, зберіганням насіння і процесом висаджування дерев. 

Крім того, по закінченню навчання випускники знають все про одобрювання грунтів і про те, як підготувати землю до висадки рослин. Вони вміють доглядати за деревами і лікувати їх, вміють керувати туристичним рухом лісництва і можуть управляти цілими садовими центрами.

Ветеринар

Відзначимо, що в цю професію також додали такі напрями, як зоотерапія і грумінг. Загалом же випускник технікуму за фахом ветеринара може виконувати медичні дії під наглядом кваліфікованого ветеринарного лікаря, доглядати за тваринами в клініках, проводити медичні дослідження і навіть асистувати під час операцій.

Ландшафтний дизайнер

В цю спеціалізацію ще додатково включили вміння комп’ютерного проєктування зелені з використанням елементів фотографії. Загалом же випускник технікуму з таким фахом вміє вирощувати декоративні рослини, підготовувати території для висадження дерев і квітів, а також використовувати архітектурні проєкти, створюючи малі архітектурні форми.

Також такий дизайнер може бути задіяний при проєктувані паркових зон і зон відпочинку на приватних подвір’ях. В його спеціалізацію також входить висадка декоративних насаджень в містах і організація всього спектру послуг по догляду за квітниками і парками.

Вартість навчання і терміни

Перше, що необхідно запам’ятати – це те, що вступна кампанія в технікумі розпочинається 1-го травня і триває до 15-го липня. При цьому кількість місць є досить обмеженою, тому відтягувати з подачею документів не варто!

Про вимоги до майбутніх студентів і пакет необхідних документів ви можете дізнатися ТУТ. Ми лише додамо, що наявність юридичного опікуна є обов’язковою! З цього приводу ви можете звернутися до менеджерів ГО “Atomy” для отримання безкоштовної консультації – ?+380674550190, ?+380993675750.

Навчання в технікумі є безкоштовним. Батьки сплачують лише за проживання 60 злотих на місяць і харчування 300 злотих на місяць. Окремо також оплачується страхування в 50 злотих на місяць.

Є і деякі одноразові оплати. Наприклад, студенти мають сплатити за комплект підручників 300 злотих на рік і сплатити внесок в фонд навчального закладу 50 злотих на рік. Крім того, ще необхідно сплатити одноразову страховку від нещасних випадків, яка вартує 50 злотих на рік.

За більш детальною інформацією звертайтесь на електронну пошту ✉️ atomy.ekpi@gmail.com, чи просто заповніть форму нижче і ми вам передзвонимо:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *