fbpx

Польський технікум сільського господарства ім.С.Платер-Зиберковни

В м. Пясечно недалеко від Варшави розташований польський технікум ім. Сесилії Платер-Зиберковниі. Засновано цей навчальний заклад було ще в далекому 1891. І спочатку це була жіноча сільськогосподарська школа. Засновницею її була графиня Сесилія, в честь якої і була названа школа. 

За свої 130 років існування школа працювала та розвивалася. Свого часу це був єдиний заклад в Польщі, де готували фахівців з розведення та вирощування коней.

Наразі це навчальний заклад, який має відмінну інфраструктуру. На його території розташовані:

  • навчальні корпуси;
  • інтернат;
  • їдальня;
  • різні спортивні об’єкти;
  • величезний сад;
  • власне кінне господарство. 

Технікум в м. Пясечно – це поєднання переваг навчання в столиці із простором, затишком і безпекою зеленого передмістя.

Польський технікум – перелік спеціальностей

Перше, що варто відзначити, це те, що навчання в технікумі для українських студентів є безкоштовним! Мабуть, це головна перевага цього навчального закладу.

Термін навчання – 5 років. Перелік спеціальностей, які можуть обрати учні, теж дуже заманливі і популярні. Розглянемо їх більш детально.

Садівник

Під час навчання студенти вчаться організовувати і вести садівництво, вирощувати будь які види дерев і рослин, а також детально планувати і організовувати роботи по садівництву. Крім того, учні вчаться вирощувати плодові, овочеві і декоративні рослини.

По закінченню навчання випускники можуть працювати в садівничому господарстві або ж може продовжити навчання у ВНЗ Польщі.

Ландшафтний дизайнер

Під час навчання студенти вчаться проєктувати, влаштовувати і доглядати рослини ландшафтного дизайну. Вони можуть готувати декоративні рослини для подальшого оздоблення об’єктів ландшафтного дизайну, а також вирощувати і загалом доглядати за рослинами, які висаджують.

Учнів вчать правильно організовувати роботи, які пов’язані з будуванням і консервацією об’єктів малої ландшафтної архітектури, а також правильно їх формувати. 

По закінченню навчання випускники можуть облаштовувати зелені території і доглядати за ними. Випускники можуть створювати проєкти архітектури ландшафту так, щоб зберегти естетичні і екологічні вимоги, а також доглядати за існуючими елементами ландшафтного дизайну і консервувати їх. Звісно, що за бажанням випускник може вступити у ВНЗ Польщі і продовжити навчання.

Ветеринар

Учні, які обрали професію ветеринара, під  час навчання в технікумі вчаться розводити, вирощувати і штучно запліднювати тварин. Студенти отримують усі необхідні навички, щоб виконувати допоміжні роботи в сфері ветеринарних послуг і в профілактиці, діагностуванні тварин і їх лікуванні.

Випускники по закінченню навчання можуть доглядати за тваринами і проводити їх зоотехнічний огляд, співпрацювати з ветеринарною інспекцією і т.д. Загалом перелік можливостей працевлаштування для фахівця такого рівня досить великий.

Технік вирощування коней і догляду за ними

Технікум ім. Сесилії Платер-Зиберковниі – це той навчальний заклад, де студентів вчать доглядати за кіньми, розводити їх і вирощувати. Крім того, учні отримують корисні навички в організації виробництва в аграрному господарстві і в обслуговуванні сільського господарства.

Під час навчання учні безпосередньо приймають участь в житті коней. Вони їх годують, тренують, вчаться транспортувати, готують до змагань, показів і продажу. Більше того, по закінченню навчання випускники можуть працювати в кінному туризмі. Можливості працевлаштування досить великі. Проте учні можуть за бажанням продовжити навчання у ВНЗ Польщі або ж організувати самостійну господарську діяльність.

Умови вступу в польський технікум

Вступна кампанія в технікумі починається в квітні. Тому зволікати з подачею документів не варто! Що стосується конкретних вимог, то загалом вони стандартні для польських технікумів. Це ж стосується і пакету документів. Більш детально ви можете дізнатися усю необхідну інформацію ТУТ.

Що стосується вартості, то навчання в технікумі є безкоштовним. Сплачувати потрібно лише за проживання 70 злотих на місяць, триразове харчування 20 злотих на день, страхування – приблизно 50 злотих на місяць.

Крім того, для неповнолітніх студентів з України потрібен юридичний опікун. Дізнатися більше ви можете за телефонами ?+380674550190, ?+380993675750. Консультація безкоштовна!

Також ви можете написати листа на електронну пошту ГО “Atomy”atomy.ekpi@gmail.com або просто заповніть форму під цим записом і ми з вами зв’яжемося:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *