fbpx

Польський технікум Механічний ім. Гурського

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Польський технікум – це ідеальний варіант для тих, хто бажає розвиватись і працювати в Європі! В місті Краків є навчальний заклад, в якому від самого дня заснування прагнули створити оптимальні умови для того, щоб учні могли розвиватися всебічно і розвивали не тільки здібності в галузі професійних знань, а й свої корисні навички.

Механічний технікум в Кракові – це розвинений навчальний заклад, де учні мають можливість отримати знання і досвід не тільки в плані теорії, а й практики. Заклад приймає участь в міжнародній співпраці, тобто студенти технікуму можуть отримати можливість вчитися за обміном в інших країнах-партнерах ЄС:

  • Італії;
  • Іспанії;
  • Туреччини;
  • Франції;
  • Німеччини.

А це значить ще більше корисного досвіду!

Переваги навчального закладу

В механічному технікумі до уваги студентів є 4 лабораторії для діагностики і ремонту авто, а також шкільні майстерні. Крім того, тут є студія програмування верстатів з ЧПУ і комп’ютерного дизайну, метрологічна лабораторія і класи з виходом в Інтернет.

Більше того, тут також є студія косметичних і перукарських послуг і перукарські майстерні. Для учнів, які не байдужі до спорту, тут діють 2 спортивні зали, сучасне футбольне поле. Для тих, хто полюбляє читати – в закладі постійно діє бібліотека з мультимедійним читальним залом.

Додайте до цього тір, буфет і індивідуальну шафку для кожного учня і ви зрозумієте, що мова йде про навчальний заклад європейського рівня. Крім того, в технікумі діють гуртки, які студенти можуть відвідувати безкоштовно. А для учнів з інших країн тут організовано додаткові уроки по вивченню польської мови. 

Проте ми все таки радимо вам завчасно подумати над вивченням польської мови! Наша команда організувала мовні заняття для всіх, хто бажає вивчити польську. Записатися можна, натиснувши кнопку в кінці сторінку! 

Що ж стосується проживання, то студентів поселяють у гуртожиток, в якому створені всі умови для комфортного проживання студентів. Тут діє столова, а всіх учнів забезпечують триразовим харчуванням 5 днів на тиждень! Також в гуртожитку є спортзал, пральня, зала для навчання і цілодобова охорона.

Польський технікум – перелік факультетів

В механічному технікумі студенти можуть обрати один з представлених факультетів:

  1. Логістика. Це сфера економіки, планування, організації, управління і ведення переговорів.
  2. Автомобільна справа. Ідеально підійде тим, хто бажає навчитися діагностувати і ремонтувати автомобілі і інші транспортні засоби.
  3. Перукарська справа. Студентів навчають створювати зачіски будь-якого типу і взагалі виконувати всі перукарські послуги. При цьому під час навчання учні будуть використовувати лише найновіші технології!

Всі заняття проводять не лише теоретично. Отримані знання обов’язково підкріплюють практичними навичками!

Якщо у вас ще залишилися питання, то ви можете поставити їх менеджерам ГО “Atomy”. Для цього просто дзвоніть за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під записом і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Додами, що за бажанням ви також можете написати в дірект нашого Instagram – @_a_t_o_m_y_

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *