fbpx

Польський технікум ім. Станіслава Сташица

Місто Тарнобжег – це один з мальовничих куточків Підкарпатського воєводства. І саме тут розташований польський технікум ім. Станіслава Сташица – видатного діяча у гірничій промисловості. Навчальний заклад є авторитетним і рейтинговим, а вступити до нього не так просто, як хотілося б. 

Справа в тому, що заклад ставить доволі високі вимоги до майбутніх студентів. Це тому, що навчальна програма націлена на дійсно сильних і старанних учнів! В технікумі учні можуть здобути декілька перспективних професій.

Перелік спеціальностей

За час навчання, що триває 5 років, студенти можуть вивчитися на програміста, механіка або навіть техніка з графіки і цифрової поліграфії.

Польський технікум – спеціальність програміст

Користується дуже великим попитом на ринку праці. Адже в наш час майже немає галузей, які не використовували б в своїй діяльності комп’ютерні технології. В технікумі студенти навчаються працювати з веб сайтами і системними програмами, програмувати і тестувати програмне забезпечення веб ресурсів і персональних комп’ютерів.

Звісно, що під час навчання студенти здобувають усі необхідні теоретичні і практичні знання та навички! Тому випускник технікуму після закінчення навчання зможе працевлаштуватись або продовжити навчання у ВНЗ Польщі.

Технік автоматизації

Це фахівець, завдання якого полягає в монтуванні, запуску і обслуговуванні автоматизованого обладнання та інсталяцій. Він також займається оглядом, консервацією, діагностуванням і ремонтом.

По закінченню навчання випускник знатиме майже все про сферу автоматики, пневматики, силової гідравліки, аналіз виробничих процесів, підбір методів автоматизації процесів і т.д. По факту вон може вже працевлаштуватись на роботу за здобутою спеціальністю, а може продовжити навчання у ВНЗ Польщі. 

Спеціальність механіка

Дозволяє випускнику по закінченню навчання отримати практичні і теоретичні знання в області зварювання та цифрового керування верстатами. Такий спеціаліст вже готовий до працевлаштування в роботизованій промисловості. Крім того, він достатньо кваліфікований, щоб працювати в автопромисловості.

Під час навчання на механіка медагоги готують фахівця, що зможе виконувати проєктні, виробничі і ремонтно-монтажні роботи в сфері механізації та автоматизації процесів виробництва.

Автомеханік

В даному випадку мова йде про спеціальність, яка тісно пов’язана з будовою мотору і автомобіля, етапами його експлуатації. Фахівці у цій справі користуються великим попитом на ринку праці, адже сучасних авто стає все більше і їх будова все складніша. 

Випускник технікуму по закінченню навчання буде готовий до того, щоб організовувати роботу автосервісу, виконувати всі процеси обслуговування транспортного засобу та безпосередньо ремонтні роботи.

Навчання включає і роботу з документацією, що пов’язана з експлуатацією транспортного засобу і таке інше.

Спеціальність телеінформатика

Підійде тим, хто планує в майбутньому займатися проєктуванням, реалізацією, експлуатацією та консервацією телекомунікаційних систем і мереж. Спеціальність включає використання технічних креслень і документів, а також профільного програмного забезпечення. 

По закінченню навчання спеціаліст займається електронними та телеінформаційними системами з ІТ системами. Також він має навички створення програм, займається монтажем, конфігурує та експлуатує комп’ютерну техніку і таке інше. 

Електронік

Є фахівцем, який проєктує, налаштовує, інсталює, запускає і утилізує електронні установки. Навички такого спеціаліста дуже обширні, оскільки електроніка використовується практично в усіх сферах.

Електроніки дуже затребувані на ринку праці! Для таких спеціалістів перспективи працевлаштування дуже великі. Такий фахівець потрібен і в конструкторських відділах, що готують до впровадження нове обладнання та проєктують його з використанням ІТ технологій, і при проєктуванні мікропроцесорних компонентів, що вимагають спеціалізованих робіт з пам’яттю і таке інше. 

Спеціальність електрик

Мабуть є найбільш відомою з усіх. Електрики затребувані в усіх сферах діяльності не тільки промислової, а й побутової. Тому описувати щось більш детально сенсу немає. Додамо лиш те, що в технікумі до вивчення цієї професії підходять з урахуванням сучасних тенденцій.

Саме тому по закінченню навчання випускники вміють не просто проєктувати прості і складні електричні системи, й вміють працювати навіть з електронними інсталяціями. Більше того, вони будуть знати, як виконати ремонтні роботи, використовувати ПК та спеціалізовані ІТ програми.

Технік графічних процесів та цифрової поліграфії

Це дуже популярна спеціальність. Вона має широкі перспективи в плані працевлаштування. Проте головне те, що сам навчальний процес є дуже цікавим! Під час навчання студенти вивчають:

  • матеріалознавство;
  • цифрову поліграфію;
  • графічну техніку;
  • роботу цифрового і друкарського обладнання;
  • проєктні роботи;
  • підготовку до друку і т.д.

В будь якому випадку випускник технікуму за цим фахом має великі можливості отримати цікаву та творчу роботу. 

Терміни і оплата

Перше, що потрібно врахувати – це те, зо вступна кампанія розпочинається в квітні місяці. При цьому кількість місць є обмеженою, а тому подавати заявку потрібно завчасно!

Про те, які вимоги пред’являються учням, а також які документи потрібні для вступу ви можете дізнатися ТУТ. Більш детально про умови вступу ви можете дізнатись в менеджерів ГО ”Atomy”, подзвонивши за телефонами – ?+380674550190, ?+380993675750. Консультація БЕЗКОШТОВНА!

Ще один важливий нюанс – в рейтингових навчальних закладах існує конкурсний відбір, який враховує шкільні оцінки і результати співбесіди.

Що стосується оплати, то отримання освіти в технікумі є абсолютно безкоштовним! Студенти, що приїздять вчитися з України мають сплачувати за проживання 60 злотих на місяць і харчування 300 злотих на місяць. Окремо сплачується страхування – близько 130 євро на рік.

Окремо додамо, що неповнолітнім учням для навчанняза кордоном обов’язково потрібен юридичний опікун! З приводу цієї послуги теж звертайтеся до ГО “Atomy”.

За більш детальною інформацією звертайтесь на електронну пошту ✉️ atomy.ekpi@gmail.com, чи просто заповніть форму нижче і ми вам передзвонимо:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *