fbpx

Яким має бути рівень знання польської мови для студента з України, що планує навчатися в Польщі? Це питання, яке може хвилювати багатьох майбутніх студентів, які мають намір продовжити своє навчання за кордоном. Отже, розберімось в цьому питанні простою мовою.

Перш за все, важливо зазначити, що рівень знання польської мови може варіюватися залежно від університету та спеціальності, на яку ви плануєте поступати. Деякі університети можуть мати вимогу володіти досить високим рівнем польської мови, тоді як інші можуть пропонувати програми підготовки для студентів з базовим рівнем мови.

Зазвичай, якщо ви плануєте навчатися на бакалаврській або магістерській програмі, то вам потрібно мати достатній рівень володіння польською мовою для розуміння лекцій, спілкування з викладачами та виконання академічних завдань. Це може включати вміння розмовляти, читати, писати та розуміти польську мову.

Що стосується мовних тестів, то багато університетів вимагають складати польський мовний тест перед вступом. Такі тести перевіряють ваші навички усного та письмового спілкування, а також розуміння прочитаного та почутого тексту.

Якщо ви вже володієте базовим рівнем польської мови, але хочете покращити свої навички, вам можуть бути корисні польські курси або заняття з репетитором. Це допоможе вам отримати додаткову практику та підготуватися до мовних випробувань.

Не забувайте, що навчання в Польщі не обмежується лише мовою. Університети також надають можливість вивчати дисципліни англійською мовою, особливо в магістерських програмах.

Отже, майбутні студенти, вирішуючи навчатися в Польщі, мають бути готовими до вивчення польської мови на рівні, який відповідає вимогам обраного університету та спеціальності. Пам’ятайте, що це чудова можливість розширити свої горизонти та здобути якісну освіту за кордоном!

З усіх питань навчання в Польщі – допомога зі вступом, підготовка документів, вибір навчального закладу тощо – пишіть нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *