fbpx

Різдво 25 грудня вже минуло. Сподіваємось, ви змогли зустріти його в родинному колі та у безпеці. Дуже хочемо вірити, що зовсім скоро всі, хто зараз відстоює нашу свободу на фронті, зможуть повернутися додому.

На жаль ті, хто віддав своє життя за Україну, не зможуть більше возз’єднатися з близькими. Але вони навіки залишаться в нашій пам’яті – як цивільні, так і військові, як дорослі, так і дітки. Всі вони стали ангелами, які тепер з небес захищають всіх нас.

Цей рік був непростим…Він був надскладним і став для всіх нас справжнім випробуванням на витривалість, мужність та силу волі. Хтось втримав, хтось зламався, хтось просто розгублений, бо не знає як йому тепер бути, коли дім зруйновано, а рідне місто досі знаходиться під ворожим бомбардуванням.

Але ми, команда ATOMY, точно знаємо, що все погане мине. Обов’язково настане мир і ми зможемо всі разом відбудувати нашу рідну батьківщину!

Що ж стосується підсумків року від команди ATOMY, то цей рік, попри всі складнощі та біль, був в нас дуже насичений. І позитивних подій в ньому теж було немало! 

Наприклад ми їздили в мовний табір, де вивчали польську мову, відвідували цікаві екскурсії, ходили в гори та навіть сплавлялися човнами по гірській річці!

Мовний табір тривав всього 10 днів і за цей час ми встигли:

  • прогулятися горами та покататися на канатній дорозі “Homole”;
  • зайнятися рафтингом на річці Дунаєць в Словакії та побачити визначні пам’ятки природи;
  • відвідати екскурсію в Кракові, побачити Королівській Вавель;
  • поплескатися в басейні та порелаксувати в джакузі.

Цей табір не відбувся б, якби не допомога наших справжніх друзів:

І, звісно, куди ж без нашого головного організатора Nadiia Hablovska!

І особливо відзначимо пана Stanisław Jurkowski, власника пансіонату @pensjonatjurkowski, в якому ми жили, поки відпочивали. Пан Stanisław та його дружина з дочкою весь час дуже гарно до нас ставилися, всіляко допомагали.

Взагалі родина Jurkowski – це люди, які всім серцем підтримують Україну та українців у нашій боротьбі за свободу та волю! Ми їм щиро вдячні за їхню підтримку та щиросердність!

А ще ATOMY були учасниками екологічного проєкту, що мав назву “Екологія — наша спільна відповідальність”. Захід відбувався у Підкарпатському комплексі воєводських інституцій в Жешуві в Польщі.

Проєкт фінансувався Польсько-Українською радою молодіжних обмінів коштом гранту Міністра Освіти та Науки. Проєкт реалізувався у співпраці з Європейською культурно-просвітницькою ініціативою “ATOMY” з Івано-Франківська та з Комплексом Економічних Шкіл в Жешуві – Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie

Цей проєкт залишив по собі чимало приємних, добрих спогадів, які викликають посмішку та зігрівають серце.

Якщо ви слідкували за нашими новинами, то знаєте, що діти створювали меблі з картону, робили корівок з використаних пластикових пляшок тощо.

А ще було багато екскурсій:

Й не тільки!

Всього за один тиждень, що промайнув наче один день, ми дуже здружилися з командою з Польщі, які були нашими партнерами по проєкту. Ми разом виконували завдання, разом відвідували екскурсії, разом веселилися та співали, танцювали, грали в спортивні ігри.

Не вистачає слів, щоб описати всі наші почуття та емоції! Ми дуже сумуємо за всіма нашими друзями, але маємо надію, що скоро зустрінемось в новому році.

І взагалі ми просто впевнені, що в майбутньому році в нас буде набагато більше приємних зустрічей та проєктів! А головне – ми обов’язково переможемо!

Всіх міцно обійняли, ваша команда ATOMY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *