fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Ну що, друзі…Ми з вами це зробили – ми пережили 2022! Всі ми знаємо, що 2023 рік теж буде непростим, але ми точно знаємо — перемога з нами! Зауважимо – не “за нами”, а “з нами”! Відчуваєте різницю?

Ні, сьогодні ми ще не будемо перевантажувати вас статтями про навчання тощо. Знаємо, що у вас канікули та дуже сподіваємось, що ви проводите їх в безпечному місці та в колі близьких людей.

Проте ми нагадуємо вам, що займатися саморозвитком завжди корисно! А ще дуже корисно бути собою, а не як усі. Не слідуйте за більшістю. Будьте сміливішими, ризикуйте і шукайте нові можливості. Вони завжди є, потрібно лише трохи роззирнутися навколо.

І ще порада – не відкладайте життя на потім! Живіть так, щоб, озираючись назад, вам було що згадати. Займайтеся тим, що ви любите, та проводьте час із тими, хто дорогий вашому серцю.

І остання порада на сьогодні – вірте в себе! Все, що ви бачите навколо себе, створили такі ж люди, як ви. Просто вони не здавалися через невдачі та завжди вірили в те, що в них все вийде.

Тому вірте в себе, мрійте, творіть і змінюйте цей світ. Вам це під силу! 

Так, війна, на жаль, ще триває. Але ми знаємо, що все здолаємо та обов’язково переможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *