fbpx

Переваги освіти в Польщі після 9-го класу

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Хороша і якісна освіта – це можливість стати успішним в майбутньому. Проте таку освіту можна отримати не лише у вищих навчальних закладах. Польські технікуми не пасуть задніх і випускають зі своїх лав кваліфікованих спеціалістів, які вже добре знають свою справу!

Технікуми і ліцеї Польщі – це сучасна матеріальна база, досвідчені викладачі, продумані навчальні програми. Та найголовніше – можливість спрощеного вступу до ВНЗ Польщі і ЄС після отримання технічної освіти. 

Вчитися в польських технікумах можуть і учні з України, що дуже зручно, оскільки Польща знаходиться зовсім поруч. Крім того, вартість житті в країні досить невисока, а стандарти європейські.

Українці мають можливість отримати престижну професію, навчаючись разом із польськими студентами. Це дозволяє швидше адаптуватися до нової країни, традицій, тощо. А головне швидко вивчити мову! Всі, без винятку, студенти живуть у середовищі високих життєвих стандартів. Вони максимально вмотивовані на те, щоб отримати гарні результати!

Перелік головних переваг

Чому ж варто обирати саме технікуми і ліцеї для продовження навчання після 9-го класу? Є кілька головних і важливих переваг, які варто враховувати:

  1. По-перше, навчання в державних технікумах і ліцеях є абсолютно безкоштовним! при цьому українські абітурієнти вступають в закладі навчаються в ньому на тих же умовах, що й польські.
  2. По-друге, для вступу не потрібно здавати ніяких іспитів. Єдине, що в вас можуть запитати і перевірити – це рівень знання польської мови.
  3. По-третє, за учнями в закладі закріплені вихователі, адже самі учні ще зовсім діти. Наявність такої опіки – це дуже позитивний знак для батьків!
  4. В-четвертих, як правило освіту в польських технікумах і ліцеях обирають ті діти, які найбільше мотивовані на успіх і добре розуміють, який шлях обрати для власного розвитку.

Відмінністю польських технікумів і ліцеїв є той факт, що при вступі керівництво не придає такого високого значення балам атестату. Звісно, гарні оцінки – це добре, проте вступити до польського технікуму можна і без високих оцінок.

І найголовніша перевага! Тим, хто закінчить польський технікум чи ліцей і отримає атестат зрілості буде набагато легше потім вступити до університету. Легше ще й тому, що випускники, як правило, вже дуже добре володіють польською мовою, а отже і розуміти оточуючих студентів і викладачів їм буде набагато легше.

Тож якщо ви ще не визначилися з тим, в який навчальний заклад вступити або ж продовжити навчання в українській школі, дуже радимо вам розглянути варіанти польських технікумів і ліцеїв.

Відмінності закладів

Наостанок варто роз’яснити, чим технікуми відрізняються від ліцеїв. Перша відмінність в тому, що в технікумі студенти вчаться 5 років, а в ліцеях – 4 роки. 

В ліцеї учні можуть проходити практику в країнах ЄС, а по закінченню навчання вони можуть здати матуру – атестат, який визнають всі країни ЄС. Це дає можливість продовжити навчання не тільки в Польщі, а й в інших країнах – членах Європейського Союзу.

Випускники технікумів по закінченню навчання отримують не просто атестат, а ще й диплом, який підтверджує професійну кваліфікацію. Звісно для цього потрібно буде здати іспит, проте факт залишається фактом – по закінченню навчання випускник може не просто продовжити навчання, а й влаштуватись на роботу за кваліфікацією.

Якщо вас зацікавили польські технікуми чи ліцеї, то ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy”. Для цього просто телефонуйте за номерами –  📞+380674550190, 📞+380993675750. Наші менеджери зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно. Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *