fbpx

МОВНА ШКОЛА “METROPOL”- партнери АТОМУ

Мовна школа метрополь чехіяМовна школа метрополь у Чехії. Вивчення іноземних мов з АТОМУ

Одним з головних напрямків діяльності школи «Metropol», що є нашими партнерами, є навчання чеської мови для вступу до вузів Чеської Республіки та отримання безкоштовного вищої освіти в Чехії. Партнери АТОМУ, мовна школа “METROPOL”, мають акредитацію від Міністерства освіти Чеської республіки та ліцензію на право прийняття дер-ного іспиту по чеській мові, з видачею сертифіката, що підтверджує рівень знань учня.

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ЧЕСЬКИЙ, АНГЛІЙСЬКА, НІМЕЦЬКА

Курси у школі призначені для випускників середніх шкіл, студентів, випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які хочуть здобути вищу освіту в Чехії або сусідніх країнах.

Підготовчий курс чеської мови розроблений спеціально для іноземців, які ніколи не вивчали чеську мову, а також іноземців з базовими знаннями чеського. Всі курси ведуться викладачами, що мають великий досвід викладання чеської мови як іноземної. По закінченню курсу, студенти здають державний іспит від Міністерства Освіти Чеської республіки.

Підготовчий курс англійської мови підійде для тих, хто хотів би вчитися англійською мовою в державних або приватних вузах Чехії, багато з яких дозволяють отримати диплом британського або американського зразка. Партнери АТОМУ його нададуть!

Підготовчий курс німецької мови буде цікавий студентам, які розглядають Німеччину або Австрію, як країну, в якій хотіли б навчатися. Вартість річного підготовчого курсу німецької мови дешевше в Чехії, якщо порівнювати з тією ж Німеччиною, а рівень підготовки студентів знаходиться на високому рівні.

Якщо вам потрібна спеціальна підготовка з предметів до нострифікації або до вступу, партнери АТОМУ пропонують скористуватися послугою “Додаткові предмети”. Ви можете вибрати пакет з трьох предметів по 50 академічних годин кожен або пакет з двох предметів по 75 академічних годин.

ОНЛАЙН + ПРАГА

Курс розрахований на студентів, які вчасно не змогли отримати візу, щоб приїхати на річний курс, а також для тих, хто хотів би заощадити на проживанні і харчуванні, особисті витрати протягом першого семестру. Програма Онлайн + Прага – це спільний проект школи Knowledge Space і Празького економічного університету (VŠE). Для навчання використовується сучасна освітня платформа Adobe Connect. Саме тому АТОМУ підримують партнерство зі школою Metropol!

Якщо з якоїсь причини вам поки не дають або затримують довгострокову візу, ви можете продовжити вчитися онлайн, приїхавши до Праги по туристичній візі для проходження нострифікації. АТОМУ з задоволенням вам у цьому допоможуть!

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ СТУДЕНТІВ

Крім навчання на річних курсі і підготовки до вступу до вищих навчальних закладів, АТОМУ надають комплексну підтримку протягом всього перебування в школі.

Підтримка від АТОМУ до від’їзду в Чехію

Комплексна консультація про все, що пов’язане з укладанням договору, умови навчання та проживання на території Чеської Республіки.

Допомога в бронюванні проживання.

Формування основного пакету документів для оформлення візи, докладні інструкції щодо вирішення всіх питань, підтвердження проживання в Чеській Республіці на термін навчання.

Проведення консультації з питань вступу до вузів, підтримка листування і ведення переговорів з вузом, оформлення необхідних документів.

Підтримка від АТОМУ по приїзду до Чехії

Реєстрація в відділенні у справах іноземців.

Інформаційна підтримка з усіх питань, пов’язаним з навчанням.

Супровід куратором протягом усього часу навчання в нашій школі.

Допомога при оформленні проїзного і покупки чеської sim-карти.

Підтримка при продовженні візи.

Відкриття банківського рахунку – і з цим допоможемо.

Допомога в нострифікації.

Вибір вузу і спеціальності – наша команда знається на цьому, як ніхто.

Надання звіту про успішність (при необхідності, але не більше 4 разів на рік).

Онлайн навчання – це прекрасна альтернатива традиційному навчанню. В школі Metropol пропонують програми гнучкого і ефективного навчання, що дозволяють максимально швидко досягти поставлених завдань в оволодінні іноземною мовою. Вчіться з будь-якої точки світу разом з АТОМУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *