fbpx

Навчання в Польщі

Кожного року все більше українських студентів їдуть на навчання до Польщі. Але навчання в іншій країні обумовлене певними труднощами – виникає необхідність вчити іншу мову! Саме через незнання мови у більшості українських студентів виникає багато проблем.

Якщо ваша дитина теж бажає навчатися в Польщі, то команда “АТОМУ” з радістю вам в цьому допоможе! Адже зв’язок Польщі та України існує у культурній і історичній. Кожного року “АТОМУ” влаштовують поїздки у Польщу з метою вивчення мови і ознайомлення з культурними традиціями цієї країни.

Зазначимо, що українці з польським корінням мають такі ж умови для вступу у вищі навчальні заклади Польщі, що й поляки. Тому студенти з України мають усі шанси навчатися безкоштовно!

Які переваги дає освіта у Польщі

Чому вчитися у польських закладах – це престижно? Студент по закінченні навчання отримує диплом європейського зразку, а це відкриває чудові можливості для навчання і розвитку. Команда “АТОМУ” добре знає, що мультикультурне середовище сприяє формуванню світогляду і стимулює вивчення іноземних мов. Саме тому і були розроблені різні програми для дітей і не тільки по вивченню іноземних мов.

Крім того, якщо студент не знає мови, він може пройти спеціальний курс або “зерувку”. Що це таке? Це річний підготовчий курс або “нульовий”. Тобто студент на протязі року живе у Польщі і відвідує підготовчі заняття при університеті. Крім мовних занять, вони включають і заняття з предметів, які вивчатиме студент з першого курсу. Також студент може поступити на навчання у мовні школи, серед яких є багато партнерів “АТОМУ”, що спеціалізуються на підготовці студентів до ВНЗ.

В результаті студент набагато краще орієнтується у середовищі Польщі і не губиться, коли чує незнайому мову. Зауважимо, що “АТОМУ” надають можливість вивчати не тільки польську, але й англійську мову. Адже студенти з інших країн можуть навчатися у ВНЗ Польщі і на англійській мові, що дає можливість отримати професію у інших країнах Європейського союзу.

Рейтинг університетів

Який вищий навчальний заклад в Польщі обрати? Вузів насправді дуже багато! Це університети, академії, колегіуми, інститути і всі вони розділяються на державні й приватні. Звісно, що кожний заклад має свої переваги. І тому зробити правильний вибір буває дуже важко. Зауважимо, що престижність навчального закладу у Польщі залежить від його історії, наукових кадрів, репутації та якості знань, які отримують випускники.

Але варто зазначити, що абсолютно всі заклади Польщі дуже лояльні до різних сучасних інновацій і впровадження в життя новітніх розробок. Саме тому “АТОМУ” допомагають тим, хто хоче навчатися у Польщі, але якщо ви хочете самостійно дізнатись, який же навчальний заклад все-таки найкращий, для цього існує сайт – ranking.perspektywy.pl. На ньому опубліковують назви всіх закладів, які є у Польщі. Кожен бажаючий може обрати саме той ВНЗ, який йому підходить більше.

На сайті більш об’єктивно зображено стан навчального закладу за різними критеріями:

  • перспективи випускників на ринку праці;
  • насиченості науковими кадрами;
  • інтернаціоналізації;
  • інноваційності та інше.

Проте якщо ви не впевнені у своєму виборі, то команда “АТОМУ”» вам обов’язково допоможе зробити правильний вибір!

Отримання польської освіти – це гарна перспектива для успішного майбутнього! Студентам відкривається чимало можливостей для подальшого розвитку!