fbpx

Освіта в Польщі: технікум Сучасної Освіти в м. Лодзь

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Освіта в Польщі – це відмінна можливість для українських студентів реалізувати себе! Серед багатьох навчальних закладів приватного типу досить популярним є технікум Сучасної Освіти. Від першого дня заснування діяльність закладу була виключно інноваційною. При цьому в закладі в першу чергу приділяли і приділяють максимум уваги індивідуальному підходу до кожного студента.

Навчання в технікумі спрямовано на формування в учнів свідомого, самостійного прийняття рішень. Крім того, в закладі всіляко сприяють розвитку особистого потенціалу дітей, навчають їх користуватися практичними, теоретичними і творчими здібностями не тільки під час навчання, а й по життю.

Тривалість навчання в технікумі складає 5 років. По закінченню учбового процесу всі випускники отримують диплом міжнародного зразку, який дає можливість і влаштуватися на роботу за спеціальністю, і продовжити навчання у вищому навчальному закладі.

Освіта в Польщі – переваги технікуму Сучасної Освіти

Технікум Сучасної Освіти в місті Лодзь крім того, що надає своїм випускникам диплом зразку ЄС, має ще декілька важливих переваг. 

Наприклад, в закладі навчальні групи є дуже невеликими, що дозволяє викладачам приділяти максимум уваги кожному окремому студенту. Також в штаті працює психолог, в якого завжди можна спитати поради. Вивчають в технікумі і іноземні мови – французьку, німецьку, італійську. При чому вивчають не просто з викладачами, а з носіями мов.

Кожен студент має можливість стати учасником міжнародного проєкту, вивчати правознавство і культурологію.

До всього цього варто додати:

  • спортивний зал;
  • школу танців;
  • тренінги з креативності;
  • творчі майстер-класи.

В закладі також діють спортивні гуртки з футболу, волейболу і тенісу.

Перелік спеціальностей

В технікумі до уваги абітурієнтів є декілька фахових напрямків:

  • інформатик;
  • програміст;
  • логіст;
  • технік графіки і цифрової поліграфії;
  • технік фотографії і мультимедіа.

Кожна з цих спеціальностей має свої суттєві переваги. Їх і розглянемо детальніше далі.

Технік фотографії і мультимедіа

Мова йде про спеціаліста, який займається фотографуванням і реалізацією мультимедійних проєктів.

По закінченню навчання випускник може організовувати фотосесії з подальшою обробкою і копіюванням фото. Також він може створювати графічні роботи, які далі будуть роздруковуватися. В обов’язки такого спеціаліста входить і розробка презентацій графічного і мультимедійного типу, реалізація мультимедійних проєктів в Інтернеті.

Варто додати, що можливості по працевлаштуванню і підвищенню кваліфікації по цій спеціальності практично необмежені!

Інформатик

Дуже перспективний напрямок, який включає роботу з сучасними технологіями в плані переробки і накопичення інформації. Інформатик має вміти працювати з програмним забезпеченням і знати мови програмування. йому доведеться управляти даними, шифрувати і безпечно їх транспортувати.

В обов’язки інформатика входить і адміністрування комп’ютерних систем, створення проєктів в Інтернеті і управління ними. Звісно все це неможливо без теоретичного і практичного знайомства з комп’ютерним обладнанням для усунення можливих недоліків.

Професія інформатика на даний час є дуже популярною! Саме тому у випускників не буде проблем із працевлаштуванням. А з дипломом зразку ЄС це можливо навіть в країнах Європейського Союзу.

Логіст

Спеціаліст, який вирішує всі питання по відправленню і транспортуванню товарів, економії запасів, складанні резервів, плануванню, купівлі і продажу. Логіст також може займатися обслуговуванням морських, річкових і авіаційних портів, контейнерів і автомобільних, залізничних терміналів.

Професія логіста є дуже цікавою! Вона підійде тим, хто не любить монотонної роботи і постійного сидіння за робочим столом. Сфера діяльності – економіка, виробничий і торговий сектори. 

Логісти зараз потрібні майже на будь-якому підприємстві і в будь-яких компаніях. Тому попит на таких спеціалістів на ринку праці досить високий. Висока конкуренція серед роботодавців сприяє підвищенню заробітної плати.

Технік з організації реклами

Організація реклами – це дуже велика і перспективна сфера діяльності! Тому і спеціальність техніка з організації реклами теж дуже популярна серед сучасної молоді. Проте варто відзначити, що процес навчання за цим фахом включає вивчення теорії з економіки і маркетингу, методів створення рекламних кампаній, маркетингових планів і матеріалів для реклами.

По закінченню навчання випускники можуть працювати в профільни і спеціалізованих рекламних агентствах, відділах з маркетингу й реклами, на торгових підприємствах і в засобах масової інформації. Престижність професії зумовлює гідну заробітну плату.

Вступ і оплата

Щоб вступити до технікуму потрібно зібрати певний пакет документів і врахувати, що абітурієнт має відповідати певним вимогам. З тим, які документи потрібні і що за вимоги виставляють технікуми Польщі, ви можете ознайомитися ТУТ.

Що стосується оплати, то оскільки мова йде про приватний навчальний заклад, то і за навчання необхідно сплачувати. В середньому за навчання потрібно сплатити близько 322 злотих на місяць. Також платним є і проживання – 120 злотих на місяць. додамо, що в закладі всім студентам надають можливість отримати триразове харчування. Його вартість складає 18 злотих на день.

Щоб отримати більш детальну інформацію, ви можете звернутися до менеджерів ГО “Atomy” за додатковою консультацією. Для цього телефонуйте за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Також ви можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або заповнити форму нижче.

Нагадуємо, що для перебування неповнолітніх учнів на території Польщі потрібен юридичний опікун!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *