fbpx

Освіта в Польщі: спеціальність логіста

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Освіта в Польщі дає змогу українським студентам в повній мірі освоїти таку спеціальність, як логіст. Всі випускники польських технікумів можуть стати фахівцями з імпорту / експорту товарів, або менеджерами з логістики у всіх виробничих і транспортних компаніях. Також вони можуть управляти регіональним і міським транспортом. 

Спеціальність технік логістик ваша дитина може отримати в будь-якому державному польському технікумі. Причому навчання буде абсолютно безкоштовним!

Освіта в Польщі – про спеціальність

Логістика є відмінним напрямком, який підійде молодим і енергійним людям, які мають гарну уяву і вміють планувати, організовувати. Така спеціальність є однією з затребуваних і найбільш високооплачуваних на ринку праці.

Технік логістик вивчає:

  • процеси організації та контролю потоку ресурсів та інформації в процесі виробництва і таке інше;
  • управління технічними заходами, які потрібні для реалізації транспортних процесів;
  • етапи організації та контролю потоку ресурсів та інформації.

Студентів вчать управляти інформацією, що надходить з різних джерел, а також аналізувати ефективність логістичних процесів.

Логіст – це поза всяким сумнівом є професією майбутнього! Тому можна навіть не сумніватися, що робота для молодого спеціаліста буде. Адже станом на сьогодні логісти потрібні практично в усіх сферах економіки.

Фахівець в логістичній галузі повинен мати навички керівництва. Він має вміти максимально точно складати плани, вирішувати різні проблеми матеріально-технічного забезпечення. Також логіст має і контролювати роботу інших людей.

Як вже було зазначено вище – навчання в державних польських технікумах абсолютно безкоштовне. Проте навчання проводиться виключно на польській мові. Тому краще заздалегідь її вивчити! В цьому вам допоможе команда ГО “Atomy”. Просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки, щоб дізнатися більше. 

Це важливо ще й тому, що рівень знання польської мови прямо впливає на те, чи буде абітурієнт зарахований до навчального закладу. Якщо дитина і батьки погано володіють польською, то прийняття до технікуму практично неможливе.

Перспективи працевлаштування

Випускники по закінченню навчання можуть влаштуватись на роботу адміністратором або організатором транспорту. Також логіст може працювати з клієнтами або керувати центром розподілу. До сфери логістики відноситься і спеціальність експедитора, а також фахівця з продажу і прогнозування попиту, планування в магазинах зі складними електронними структурами.

Логіст може працювати торговим представником, а також контролером складу, закупником і координатором з маркетингу. Професій, де може зарекомендувати себе технік логіст, дуже багато!

Зауважимо, що найпопулярнішими галузями, де є потреба в логістах – є промисловість, будівництво, торгівля та послуги, інформаційні технології і телекомунікації.

Якщо ваша дитина виявила бажання вчитися на логіста, то вам варто розглянути кілька варіантів польських технікумів в містах Жешув, Краків, Люблін, Новий Сонч.

Щоб дізнатися більше важливої інформації, зв’яжіться з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація з приводу навчання в польських технікумах і ВНЗ надається безкоштовно!

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *