fbpx

Освіта в Польщі після 8-го класу

Освіта в Польщі відкриває широкі можливості перед українськими учнями! Тому не дивно, що багато хто з батьків цікавиться питанням, чи може їхня дитина вступити до польського навчального закладу після 8-го класу. Відповідь може бути лише одна – МОЖЕ! В Польщі дійсно є ліцеї і технікуми, які приймають учнів після 8-го класу. 

В Україні отримання середньої освіти є обов’язковим. Саме тому учень може вступити в технікум або ліцей тільки по закінченню 9-го класу. Тільки після закінчення середньої освіти учню видають відповідний документ, який потрібен для того, щоб вступити в технікум, наприклад. Крім того, цей документ може знадобитись дитині в майбутньому.

В Польщі середня освіта вважається закінченою після 8-го класу. Тому польськи учні і можуть вступити до ліцею або технікуму. І якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина теж вступила до ліцею або технікуму після 8-го класу, то маєте врахувати наступне:

  • не всі ліцеї або технікуми Польщі приймають на навчання українських дітей після закінчення 8 класу;
  • рівень підготовки дитини – ви маєте оцінити його об’єктивно; 
  • умови зарахування до кожного ліцею або технікуму є РІЗНИМИ;
  • перед записом дитини до ліцею чи технікуму, необхідно дізнатися мінімальний поріг пунктів прийому до навчального закладу та й всі умови вступу;
  • навчання в ліцеї – 4 роки, в технікумі – 5 років.

Ви маєте знати і про ОБОВ’ЯЗКОВУ УМОВУ – для навчання та перебування на території Польщі неповнолітньої дитини потрібен юридичний опікун!

На нашу думку, українським дітям доцільніше закінчити 9 класів в Україні і отримати свідоцтво про середню освіту. Адже це значно розширює можливості при виборі майбутнього навчального закладу. Діти після 9-го класу вже більш дорослі і у батьків менше побоювань та пересторог.

Змінити правила прийому дітей до ліцеїв та технікумів ми не в змозі, але ми можемо допомогти вам обрати найбільш правильний шлях. Просто зверніться до нас для того, щоб дізнатися всі деталі

Нагадуємо вам, що консультація у наших менеджерів – БЕЗКОШТОВНА, а записатися ви можете, подзвонивши за телефонами ?+380674550190, ?+380993675750.

Також ви можете звернутися до нас на електронну пошту – ✉️ atomy.ekpi@gmail.com

Або просто заповнивши форму нижче:

Також ви можете залишити свої питання в коментарях під записом і ми обов’язково з вами зв’яжемося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *