fbpx

Освіта в Польщі: Механічний технікум ім. Кліберга в Дембліні

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Освіта в Польщі може бути безкоштовною! В країні є досить багато технікумів, куди можуть подати документи на вступ абітурієнти з України. Одним з таких технікумів є Механічний технікум ім. Кліберга в місті Дембліні.

Освіта в Польщі – переваги навчального закладу

Технікум в Дембліні має досить багато переваг. Наприклад, в навчальному закладі діють функціональні студії, а також велика шкільна бібліотека. Додайте до цього ще й чотири комп’ютерні класи і мультимедійний центр і ви зрозумієте, що зробите правильний вибір, якщо оберете саме цей технікум для подальшого навчання.

Крім того, в Демблінському технікумі є:

  • гімнастичний зал;
  • тенісні корти;
  • спортивні майданчики;
  • внутрішня школа радіо.

Але найголовніша перевага – це наявність інтернату, де можуть проживати студенти під час навчання. Не малою перевагою є і проведення практичних навчальних семінарів!

В навчальному закладі панує затишна атмосфера, а всі уроки проводяться за нетрадиційними методами. При цьому учні мають можливість вивчати програму навчання на двох мовах – англійській, німецькій, французькій і російській. За необхідності учні можуть записатися на додаткові заняття, які в закладі проводять абсолютно безкоштовно!

Додамо, що в технікумі регулярно проводять різні цікавезні конкурси, олімпіади і спортивні змагання.

Перелік спеціальностей

В механічному технікумі студенти можуть обрати для освоєння одну з представлених спеціальностей:

  1. Механік. По закінченню навчання випускники можуть виконувати технічне обслуговування повітряних суден на лінії, використовуючи для цього різне обладнання, відповідну документацію і т.д.
  2. Авіамеханік. Під час навчання студенти вчаться визначати властивості конструкційних матеріалів, які використовують при будівництві авіакосмічної техніки. Крім того, авіамеханіків навчають працювати з електричними і електронними системами бортового обладнання, обирати частини для ремонту літаків, агрегатів, установок і т.д.
  3. Електрик. Учні вчаться проєктувати і діагностувати стан авіатехніки, ремонтувати її і регулювати, тощо. По закінченню навчання випускники можуть працювати на підприємствах Польщі.
  4. Інформатик. На цій спеціальності студенти вивчають інтернет-технології, комп’ютерне обладнання і комп’ютерні мережі, операційні системи. Крім того, вони вчаться програмувати різні додатки.
  5. Технік мостів і залізничних доріг. На спеціальності навчають проєктувати дороги, мости і системи для руху підземного транспорту з урахуванням усіх аспектів – будівельних, геологічних, географічних і економічних. Звісно, що студенти вивчають особливості різного дорожнього покриття, вчаться обирати необхідні будівельні матеріали і т.д.

Нагадуємо, що навчання в технікумі є безкоштовним! Що ж стосується умов вступу, то вони мають загальні вимоги для польських технікумів. Ознайомитися з ними ви можете ТУТ.

Якщо ж казати про вартість проживання, харчування і страхування, то більше детально про це ви можете дізнатися у менеджерів ГО “Atomy”. Для цього просто телефонуйте за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під записом і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *