fbpx

Освіта в Польщі: ліцей в Жешуві

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Освіта в Польщі – це можливість отримати європейський диплом та роботу в країнах ЄС. В місті Жешув, що знаходиться в південно-східній частині Польщі і є адміністративним центром Підкарпатського воєводства, розташований навчальний заклад. В ньому всі бажаючі можуть закінчити повну середню освіту.

Жешув є економічним, академічним, промисловим і культурним центром південно-східної Польщі. Загалом місто було сформоване в великій мірі завдяки сильній традиції авіації. У місті розвинені сфера машинобудування. Тут виробляють автомобільні і авіаційні двигуни, а також побутову техніку Zelmer. Крім того, в місті діє легка і харчова промисловість, а також завод технічного фарфору.

Освіта в Польщі – навчання в Жешуве

Отже, Жешув – це важливий академічний центр. Тому не дивно, що саме тут розташований Академічний Загальноосвітній Ліцей. Він був заснований у 1992 році. Саме тоді було створено ліцей при Вищій Школі Інформатики та Управління. У 2011 році ліцей був перекваліфікований і отримав статус безкоштовного державного навчального закладу.

Переваги ліцею в тому, що він оснащений гарною науково-дидактичною базою. Вона відзначена у загальнопольських рейтингах, як одна із найкращих у своєму роді. Зокрема, високо було відзначено технічний потенціал закладу, а також кваліфікацію наукових кадрів – учнів навчають вчителі з власними розробленими методиками, а також викладачі з ВНЗ. 

Враховуючи той факт, що ліцей співпрацює з Вищою Школою Інформатики та Управління, студенти мають можливість користуватися спеціальними лабораторіями, розміщеними у Центрі Міжнародної Освіти. До всього учні можуть обирати розширені предмети для навчання.

Відзначимо, що в навчальному закладі багато уваги приділяють іноземним мовам. На їх вивчення витрачаються стільки ж годин, скільки й в двомовних школах.

У ліцеї діє програма обміну учнями і інші освітні проєкти. Також при закладі діє 13 гуртків за інтересами. Серед них:

  • гуртки точних наук;
  • мовні гуртки (англійська та німецька мови);
  • гурток з інформатика;
  • гурток з історії;
  • спортивні секції;
  • гуртки з мистецтва та музичної майстерності.

Все це дозволяє студентам ліцею не тільки вивчату загальноосвітню програму, а й всебічно розвиватися.

Спеціалізації

В ліцеї студенти можуть обрати один з напрямків навчання:

  1. Інтернет-технології. Учні мають змогу займатися з професійними фахівцями та викладачами Вищої школи Інформатики та Управління.
  2. Мистецтво та дизайн. Цей напрямок дозволяє учням вивчати цифровий живопис, методи аудіо та обробки відео та фотографії, моду і таке інше.
  3. Здоров’я та фармація. На цьому факультеті проводять заняття в сучасних лабораторіях Центру туризму та рекреації в Кельнарові. Під час навчання студенти мають змогу відчути себе справжніми лікарями, фармацевтами та вченими. Вони набувають практичних навичок у галузі цитології, харчування, анатомії, фізіотерапії і так далі.

Як ви вже зрозуміли, в ліцеї діти мають змогу всебічно розвиватись, отримуючи якісну освіту. При цьому навчатися вони будуть абсолютно безкоштовно! Вступити в заклад можуть учні тільки після 9-го класу української школи. Вік абітурієнта не може бути молодше 15 років і старше 18.

Навчання проводиться виключно на польській мові. Тому варто замислитися над тим, щоб вивчити польську заздалегідь. І ГО “Atomy” вам в цьому допоможуть! Наша програма по вивченню польської мови дозволить вам і вашій дитині вивчити мову на гідному рівні, що дасть змогу вступити в ліцей. В кінці сторінки є помаранчева кнопка. Просто тицяйте на неї і приєднуйтесь до нашої команди!

Проживання

Коротко про те, де майбутні студенти будуть проживати. Для цього в навчальному закладі є гуртожиток. В ньому можуть проживати іноземні та іногородні учні. Відзначимо, що учнів в закладі забезпечують харчуванням у їдальнях з понеділка по п’ятниці. Що ж стосується вихідних, то учні можуть готувати самостійно на спеціально обладнаній кухні або ж харчуватися в кафе. 

Вихователі гуртожитку піклуються про підопічних, контролюють їхнє навчання, дозвілля та стан здоров’я! 

Якщо ви хочете дізнатись більше, то запрошуємо вас до нас на консультацію. Просто телефонуйте за цими номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750.

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Додамо, що за бажанням ви також можете написати в дірект нашого Instagram – @_a_t_o_m_y_

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *