fbpx

Освіта в Польщі – Агротехнічний технікум у Радомі

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Для молодих українців освіта в Польщі – це можливість не тільки отримати диплом європейського зразку, а й знайти роботи в країнах ЄС. 

Завдяки тому, що в Польщі існує багато технікумів студентам з України є з чого вибрати! Наприклад, в місті Радомі знаходиться Агротехнічний технікум, історія якого налічує понад 90 років престижу і популярності серед молоді. В останні роки навчальний заклад став інтернаціональним, прийнявши до своїх лав студентів з інших країн.

Наразі технікум знаходиться під керівництвом Міністерства Сільського Господарства та Розвитку сільських територій. Це суттєва перевага для закладу і підвищення його рейтингу, якості навчання. 

Безумовно, Агротехнічний технікум в місті Радомі ідеально підійде тим, хто бажає отримати практичні і корисні знання!

Освіта в Польщі – переваги технікуму

Агротехнічний технікум в Радомі – це можливість для студентів прийняти участь в різних міжнародних практиках. Так, учні можуть взяти участь в проекті Леонардо да Вінчі під назвою “Підготовка до безпечної експлуатації технічних ресурсів для студентів сільськогосподарських шкіл – вимога європейського ринку праці.” Ця програма дозволяє учням не тільки навчитися новому, а й здобути професійний стаж в Німеччині. І це далеко не єдина перевага навчального закладу.

Агротехнічний технікум у Радомі це:

  • професійні студії та шкільні майстерні;
  • автомобільна діагностична станція;
  • полігони, де студенти зможуть навчитися водити автомобіль;
  • комп’ютерні лабораторії і спеціально оснащені кабінети для кулінарії.

Додайте до цього комфортабельний гуртожиток з їдальнею і сучасною бібліотекою, в якій є суперсучасний медіа центр. 

Крім того, в закладі є багато спортивних об’єктів:

  • тренажерний зал;
  • гімнастичний зал;
  • тенісні корти;
  • спортивні майданчики.

За час навчання в технікумі студенти можуть отримати водійські права категорії В, а не тільки необхідні навички згідно обраної професії.

Для всіх студентів, як приїжджають на навчання з інших країн, додатково організовують уроки по вивченню польської мови. До речі, краще вивчити польську мову до того, як буде подано документи на вступ в навчальний заклад. І наша команда ГО “Atomy” вам в цьому з радістю допоможе! Тицніть на жовту кнопку в кінці сторінки і приєднуйтесь до нашої програми по вивченню польської!

До всього в технікумі діють різні спортивні гуртки! Тому студентам тут нудьгувати точно не доведеться.

Що стосується проживання. При технікумі є гуртожиток, який не так давно було капітально відремонтовано. В гуртожитку є всі умови для комфортного проживання учнів. По-перше, це власна столова з триразовим харчуванням сім днів на тиждень. Крім того, в гуртожитку є кімната для навчання і дозвілля, а також пральня. Студенти знаходяться під цілодобовою опікою вихователів! В гуртожитку також є цілодобова охорона.

Перелік спеціальностей

В технікумі студенти можуть обрати одну з представлених спеціальностей. Наприклад, спеціальність техніка обладнання та систем відновлювальних джерел енергії є багатосторонньою професією. Вона пов’язана з системами сонячної енергії, енергії вітру, гідроенергії та навіть геотермальної енергії. І це не кажучи про біопалива і біомаси! 

Ця професія є напрямком майбутнього. Вона підійде всім, хто піклується про нашу планету і бажає зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Ще є спеціальність механізатора сільського господарства. Навчаючись на механізатора, студенти вчаться організовувати і контролювати роботу і ремонт транспортних засобів, техніки для сільського господарства і обладнання. Учні навчаться ремонтувати і змінювати деталі з компонентами.

Також є можливість обрати спеціальність ландшафтного архітектора. Цей фах дозволяє вивчити проєктування і створення зелених територій приватного і громадського типа. Професія ця дуже творча! Вона поєднує навички, пов’язані з доглядом за рослинами, і почуття естетики.

Професія техніка гастрономічних та харчових послуг готує студентів до виконання роботи з обслуговування клієнтів. Робота пов’язана з організацією і функціонуванням послуг громадського харчування.

І остання спеціальність, яку можуть обрати студенти – це професія ветеринара. Вона зумовлює вивчення анатомії тварин і їх фізіології, питання селекції і розмноження. Учнів навчають допомагати тваринам, розпізнавати різні хвороби і паразитів. 

Якщо в вас ще залишилися питання, то ви можете поставити їх нашим менеджерам – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Крім того, поставити всі питання з приводу вартості навчання і проживання можна, заповнивши форму зворотнього зв’язку, що нижче, або написавши листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Що стосується умов вступу і необхідного пакету документів, то вони стандартні і детально описані ТУТ.

Освіта в Польщі – це можливість  не тільки отримати диплом європейського зразку, а й влаштуватись на роботу в країнах ЄС!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *