fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Інформація надається з метою ознайомлення відвідувачів сайту

Людина вчиться стільки, скільки вона живе. Це не просто народна мудрість, а вираз, який має під собою важливе підґрунтя. І воно полягає в тому, що освічена людина має більше можливостей і знає, чого хоче від життя.

Спитайте себе – як часто знаходите час на саморозвиток за щоденними справами? Готові посперечатися, що більшість з наших читачів не в змозі віднайти час і сили на повноцінне і серйозне навчання.

Проте саморозвиток і освіта – це те, що необхідно кожній людині. Чому? Саме про це ми і розповімо вам далі.

Знання – це сила

Знання, які отримує людина під час навчання, являють собою гарну платформу, завдяки якій вона може оцінити свої здібності в тій чи іншій галузі. І саме це дозволяє сформувати навички, які можуть привести до професійного успіху і далі – до кар’єрного зростання.

Більшість дорослих людей діють і працюють відповідно до парадигм і навичок, які були закладені ще під час здобуття вищої освіти в юності. Та це не значить, що ці парадигми і навички будуть будуть актуальними завжди. Світ навколо постійно змінюється, а тому потрібно вчитись пристосовуватись до нових змін, застосовуючи плоди людського прогресу.

Саме тому ми наголошуємо, що вчитися ніколи не пізно! Здобути вищу освіту в юності після закінчення середньої школи – це добре. Та не варто думати, що цього досить. Якщо є можливість підвищити кваліфікації або ж здобути другу освіту – не нехтуйте нею.

Освічена людина виносить обгрунтоване рішення швидше

Коли людина навчається, вона отримує більше корисної і важливої інформації. Це, в свою чергу, дає можливість приймати обґрунтовані рішення. Лідери держав і керівники великих компаній кожного дня стикаються з необхідністю ухвалювати важливі рішення швидко. При цьому вони не завжди мають всю необхідну, критично важливу, інформацію.

Майже будь-яка освіта – це:

  1. Вміння користуватись принципами ухвалювання рішень.
  2. Додаткові знання, які роблять рішення більш обґрунтованими. 

Команда ГО “Atomy” добре знають, що освіта має бути якісною. І тому ми допомагаємо всім бажаючим вступити до навчальних закладів в Польщі.

Розвиток емоційного інтелекту і захист від обману

Часто успіх в житті залежить від того, як добре людина вміє висловлювати і контролювати свої емоції, а також розуміти, інтерпретувати і вчасно реагувати на емоційні прояви інших людей.

В психології це називається – емоційний інтелект, що є здатністю стежити за власними та чужими почуттями і емоціями, використовуючи при цьому отриману інформацію для управління своїм думками та діями.

Так, психологія, а точніше її розуміння, теж має значення для успішного розвитку людини. Також важливим є:

  • вміння комунікувати та переконувати;
  • знання законів, правил та норм.

Саме це загалом допомагає уникнути проблем, якщо вони виникли, та легше знаходити шляхи для їх успішного вирішення.

Впевненість в собі

Людина, яка має гарну освіту і знання, більш впевнена в собі. Це факт, який важко заперечити. Адже, людина з освітою зазвичай вміє чітко формулювати і висловлювати свої думки, позиції і ідеї. 

Знання та набуття освіти допомагає людині вдосконалити індивідуальні навички, а також в майбутньому сприяє їх оптимальному використанню. Та найголовніще те, що людина, яка поводиться впевнено, викликає довіру до себе, як до фахівця з досвідом. 

Звісно, це не може не підвищувати статус людини. Думки і слова людини набирають нового значення, а оточуючі з більшою увагою їх сприймають і дослухаються до їхніх думок під час прийняття важливих рішень.

Освіта – це фундамент мирного суспільства

Важливим є те, що освіта прямо впливає на розуміння того, що є правильним і неправильним. У освіченої людини дуже сильний моральний компас, який чітко висвітлює те, що є морально і етично неприянятним.

Якщо розглянути дані статистики, то можна звернути увагу на те, що більшість різних кримінальних злочинів здійснюють люди, які або зовсім не мають освіти або є малоосвіченими. Тому вчені дійшли висновку, що в суспільстві, де рівень освіти є достатнім, рівень злочинності знижується.

Самоповага і амбіції, фінансова стабільність

Готові посперечатися, що на світі не так багато людей, які повністю задоволені своєю роботою. Проте відсутність додаткових навичок і знань не дозволяє тим, хто не задоволений своєю професією, змінити робоче місце. 

Тому тим, хто не боїться вчитися, набагато простіше зміни професію і досягти успіху в кар’єрному зростанні. А це, в свою чергу, сприяє покращенню фінансової ситуації і підвищенню самоповаги. Все тому, що приходить розуміння – я не залежу від обставин і можу підлаштуватися.

Самовдосконалення

Це останній та не менш важливий фактор, який доводить, що вчитися – значить самовдосконалюватися! Якщо у людини гарна європейська освіта, вона стає сильнішою і може спокійно керувати ситуацією.

Людина, що постійно займається саморозвитком, завжди в курсі норм та правил суспільства, в якому вона живе. Також це дає їй можливість вимагати від тих, хто має владу, виправити їхні промахи.

Підведемо підсумок

Ну що ж… Ми привели вам кілька основних тез, які мають вас переконати, що якісна освіта – це важливо. А ще ми сподіваємось ви зрозумієте, що отримати нову спеціальність ніколи не пізно!Тому ми запрошуємо вас ознайомитися з переліком навчальних закладів, що представлені на нашому сайті. Якщо ж у вас виникнуть питання з приводу того, який освітній заклад краще обрати, ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви також можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж заповнити форму під цим записом.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *