fbpx

Освіта в Польщі: об’єднання загальноосвітніх шкіл ім. Марії Склодовської-Кюрі

Освіта в Польщі на даний час є одним з пріорітетних напрямків для українських студентів! В м. Ожаруві, що в Польщі, студенти з України можуть безкоштовно вступити до технікуму, який входить до об’єднання загальноосвітніх шкіл ім. Марії Склодовської-Кюрі.

Технікум пропонує студентам не так багато спеціальностей, але вони є найбільш популярними на сьогоднішній день!

Ожарув – це зовсім невелике містечко. Студенти особливо відзначають його комфорт і затишну атмосферу. Неподалік знаходиться інше місто – Сандомеж або Сандомир, куди можна виїжджати на прогулянки і екскурсії по потаємним підземним маршрутам. Але й без цього дирекція техніку організовує студентам відпочинки з виїздом на пікніки.

Навчатися студентам в Ожарівському технікумі дуже приємно, адже класи обладнані сучасними комп’ютерами і гаджетами, новітнім програмним забезпеченням. Технікум повністю забезпечує студентів професійною фото і відеотехнікою. Тут навіть спеціально облаштували професійну фотостудію! 

В одній будівлі з технікумом знаходиться і гуртожиток, який зовсім недавно був повністю відремонтований. Таке компактне розташування є величезною перевагою для навчального закладу.

Опис спеціальностей

Освіта в Польщі відкриває широкі можливості перед українськими студентами. Навчання в технікумі в місті Ожурів триває 5 років. За цей час українські студенти можуть здобути одну з представлених кваліфікацій:

  1. Технік-інформатик.
  2. Технік-мехатронік.
  3. Технік-зварювальник.
  4. Фототехнік з елементами мультимедіа.

Розберемо більш детально кожну спеціальність.

Освіта в Польщі дає можливість отримати спеціальність техніка-мехатроніка

Це 3D програміст і безумовно ця спеціальність буде користуватися дуже великим попитом в майбутньому. Навіть сьогодні такі спеціалісти користуються попитом на ринку праці. Спеціальність відмінно підходить для молоді, яка цікавиться новинками техніки і розвитком сучасних технологій.

Мехатронікою називають науку, що існує на стику різних технічних галузей. Вона поєднує між собою механіку, електроніку, автоматику, робототехніку і інформатику.

В цілому ж студент, який вчиться на техніка-мехатроніка, вчиться монтувати та демонтувати мехатронічне обладнання, діагностувати його та ремонтувати. Крім того, він вчиться проектувати, конструювати і керувати мехатронічним обладнанням. І це лише короткий перелік усіх можливостей, яким вчиться студент на спеціальності студента-мехатроніка.

По закінченню навчання, студент може працевлаштуватися на посаду конструктора, технолога, керівника виробництва або відділу сервісу. Також він може займатися діагностуванням обладнання і надавати сервісне обслуговування.

В будь якому випадку, в технікумі створені всі умови для того, щоб студенти могли набути усі знання, які знадобляться їм під час роботи в майбутньому!

Технік-інформатик – це

Людина, яка знає все про IT-технології! Студенти вчаться працювати з ПК та периферійними пристроями, проєктувати і реалізовувати локальні мережі, адмініструвати їх, проєктувати бази даних і адмініструвати їх.

Технік-інформатик вчиться створювати конфігурації, підбирати комплектуючі і монтувати ПК. Також він отримує знання в області створення сайтів, інтернет-магазинів і т.д. Важливо те, що на сьогоднішній день без IT-спеціаліста не обходиться жодна бізнесова сфера. Тому можливості для працевлаштування студентів по закінченню навчання дуже широкі!

Технік-зварювальник – це

Фахівець, який працює з металами. Він поєднує різні металеві елементи за допомогою електрозварювання. Професія зварювальника теж є дуже популярною, адже такі робітники потрібні на будь якому підприємстві. Відзначимо, що станом на сьогодні більше 80% з’єднань на промислових підприємствах виконуються з використанням зварювальних технологій.

Студент, який вчиться на зварювальника, під час навчання отримує навички в організації зварювальних станцій, розробці інструкцій для усунення зварювальних деформацій, підборі додаткових матеріалів для зварювання, проєктуванні технологічних процесів і т.д.

Підготовка, яку отримує студент, навчаючись в Ожарівському технікумі, дозволяє йому влаштуватись на роботу після закінчення навчання на будь яке провідне підприємство. Він може бути як технологом, так и контролером, який відстежує якість роботи. Крім того, набута професія дає відмінний фундамент для подальшого навчання у Вищих Навчальних Закладах Польщі.

Технік фотографії та мультимедіа – це

Спеціаліст, який реалізує фото і мультимедійні проєкти. Він працює в усіх аспектах, які можливі для такого фахівця, і займається реєстрацією, обробкою і підготовкою матеріалів для подальшої публікації в медіаресурсах. Крім того, такий фах дозволяє самостійно підбирати і використовувати для реалізації певних проєктів обладнання.

Спеціальність дозволяє студенту зрозуміти, як працює цифрове обладнання і спеціальне потужне програмне забезпечення таке, як Photoshop, Corel Ilustrator czt Flash . Він вчиться працювати з фото та відео обладнанням, вивчає його будову і функціонування.

По закінченню навчання студент отримує документ, який підтверджує його кваліфікацію. Це дозволяє йому працевлаштуватися в рекламних агенціях, фотостудіях, студіях дизайну, поліграфічних компаніях та навіть на телебаченні.

Освіта в Польщі – правила вступу і вартість навчання

В Ожаровському технікумі вступна кампанія розпочинається у серпні місяці після того, як основний набір студентів з Польщі закінчено. Звісно, що в такому випадку кількість місць є обмеженою, саме тому Atomy рекомендують не відтягувати процедуру подання документів!

Перед вступом необхідно переконатися, що ваша дитина повністю відповідає всім вимогам. Так, учень має закінчити 9 класів середньої школи, а його вік має бути не менше 14 років і не більше 18. Звісно, що для повноцінного навчання учень має знати польську мову на рівні А2-В1. Перед прийомом в технікум учень має пройти співбесіду з позитивним результатом, а його батьки мають надати згоду на навчання їхньої дитини за кордоном. 

Що стосується документів, то для вступу знадобиться стандартний перелік такий, як атестат за 9 класс і додаток з оцінками, свідоцтво про народження, закордонний паспорт або дитячий проїзний, медична довідка з картою щеплень і 4 фото візового формату.

Батьки мають скласти нотаріальну заяву на виїзд дитини за кордон, а також заяву на прийняття до школи. Доречі таку ж заяву має подати і учень. Крім того, потрібно заповнити всі адміністративні бланки та заяви, надати автобіографію. 

Пам’ятайте, що для навчання в технікумах Польщі неповнолітнім студентам потрібен юридичний опікун. Atomy з радістю нададуть вам такі послуги і безкоштовно проконсультують по всім питанням.

Що стосується вартості, то сам навчальний процес в технікумі є безкоштовним. Крім того, звільняють студентів і від сплати за проживання! Батьки мають платити за харчування – його вартість 300 злотих на місяць, а також страхування, вартість якого складає 78 злотих на місяць.

Якщо у вас ще залишилися питання, то ми радо відповімо на всі. Ви можете задати свої запитання в коментарях або ж записатись на БЕЗКОШТОВНУ консультацію, надіславши листа на на електронну пошту ✉️ atomy.ekpi@gmail.com

Або зателефонувавши нам – ?+380674550190, ?+380993675750

Також можете просто заповнити форму нижче, написавши в повідомленні свій запит, і ми обов’язково з вами зв’яжемося:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *