fbpx

Польща – це не тільки Варшава, Краків і Вроцлав. Це також чудова країна з багатьма невеликими містами, які мають свою неповторну атмосферу, історію і культуру. Якщо ви хочете відпочити влітку в Польщі, але не любите скупчення туристів і шуму великих міст, то вам варто звернути увагу на ці п’ять прекрасних місць, які здатні підкорити ваше серце.

Свіноуйсьце

Свіноуйсьце – це морська гавань і курортне місто на півночі Польщі, на березі Балтійського моря. Це єдине місто в Польщі, яке розташоване на 44 островах, з яких три належать до Національного парку Волинь. Тут ви можете насолодитися чудовими пляжами, прогулятися по парку Здоров’я з фонтанами й скульптурами, побачити найвищий у Польщі маяк і найближчий до моря храм. Свіноуйсьце також приваблює своїми пам’ятками архітектури, такими як ратуша, фортеця Ангела, палац Курфюрста і багато інших. А ще ви можете легко перетнути кордон з Німеччиною і відвідати сусіднє місто Херингсдорф.

Тарнув

Тарнув – це одне з найстаріших міст Польщі, яке знаходиться на півдні країни, на річці Дунай. Тут ви можете поринути в атмосферу середньовіччя, побачивши старовинну ратушу, захисну стіну, готичний собор і замок Тарновських. Також варто відвідати Етнографічний музей-скансен, де можна побачити традиційну архітектуру та побут регіону. А для любителів природи є чудова можливість здійснити екскурсію до Національного парку Ойчовський ландшафтний парк.

Юзефув

Юзефув – це маленьке мистецьке місто на річці Висла неподалік Варшави. Тут ви можете насолодитися спокоєм та затишком, а також побачити багато цікавих об’єктів культурної спадщини. Наприклад, тут є один з найбільших у Польщі скульптурних паркiв iм. Магдалени Абаканович, де можна побачити роботи сучасних художників. Також тут є старовинний палац Радзивілів із красивим садом та озером, дерев’яна церква Святого Миколая і Марії Магдалини і багато іншого.

Зелена Гура

Зелена Гура – це мальовниче мiсто на заходi Польщi, столиця Любуського воєводства. Це iдеальне мiсце для любителiв вина та фестивалiв. Тут щороку проходить Мiжнародний фестиваль вина й мистецтва “Виноградник”, де можна скуштувати найкращi сорти вина та насолодитися концертами й виставами. Також тут є багато iсторичних пам’яток, таких як замок Кросно Одрзанське, ратуша iз годинником з фiгуркою бакханта, костел Святого Духа та багато iншого.

Ольштин

Ольштин – це столиця Вармiнсько-Мазурського воєводства на пiвночi Польщi. Це чудовий вибiр для тих, хто любить озера та лiси. Тут є близько 15 озер i 21% територii займають лiсовi массиви. В Ольштинi можна побачити багато цiкавих архiтектурних споруд, таких як Готичний замок Вармiiнських єпископiв, де жив та працював видатний астроном Миколай Коперник, ренесансна ратуша iз галереєю мистецтва “Секатор”, бароковий костел Святого Якуба та багато iншого.

Підсумуємо

Як ви бачите, Польща – це не тільки великі та популярні міста, але й багато чарівних і затишних місць, які чекають на вас. Невеликі міста Польщі можуть запропонувати вам багато цікавого і незабутнього: від красивої природи й моря до багатої історії та культури. Ви можете вибрати місто за своїм смаком і бюджетом, а також за можливостями добратися до нього. Влітку в Польщі вас чекає сонячна погода, гарний настрій і гостинність місцевих жителів. Не зволікайте, а забронюйте свою подорож вже сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *