fbpx

Польське місто Вроцлав є неймовірно гарним та дуже зеленим, а головна його особливість полягає у великій кількості мостів. У Вроцлаві гарно за будь-якої погоди та в будь-який сезон. Проте навесні тут особливо гарно, коли на деревах починає розпускатися листя.

Історики вважають, що Вроцлав було засновано у 1000 році. Погодьтесь, що це чималий період! За свою довгу історію місто встигло побувати в складі різних держав, які виникали та розпадалися. Багату історію Вроцлава легко оцінити по зовнішньому вигляду його архітектури, яка виконана в різних стилях.

Якщо говорити про найвизначніші історичні пам’ятки Вроцлава, то це безумовно Тумський острів. А ще таких пам’яток багато навколо ринкової площі в місті. Перша та головна пам’ятка – це Ринкова площа та Ратуша. Відзначимо, що практично в усіх польських містах головною історичною пам’яткою є саме центральні ринкові площі та Ратуші. 

Якщо ж повернутися до площі Вроцлава, то це місце, в якому зосереджене все життя середньовічного міста! Гуляючи площею, можна побачити маєток видатних осіб, який зараз виконує функцію музею.

А ще варто відзначити вроцлавських гномів! Напевне ви про них чули? Вроцлавські гноми – це невеличкі бронзові скульптури, які почали з’являтися в місті на початку 2000-х років. Так, вони не такі вже й старовинні, але в кожного своя історія! Тому варто взяти із собою гіда та послухати ці історії. На додаток, для туристів тут навіть створили спеціальну мапу, на якій вказано розташування кожного гнома в місті.

А ще популярна пам’ятка у Вроцлаві – це скульптурна група “Перехід 1977-2005”. Скульптуру було присвячено народним протестам, які прокотилися країною у 1981 році, а також всім, хто постраждав під час репресій. Монумент вражає! Він являє собою надзвичайно реалістичні постаті людей, які наче входять під землю, а виходять з неї на іншому боці вулиці. Це дійсно вражаюча сцена, яка є уособленням всіх тих, хто зник безвісти, а також є символом перемоги над режимом.

Відзначимо, що у Вроцлаві багато костелів та соборів, але найвизначнішим з них є Вроцлавський собор. Цей собор став першою подібною спорудою в Польщі. Збудували його з цегли у готичному стилі.

І ще обов’язково завітайте до королівського палацу Вроцлава. Раніше в ньому була резиденція прусських королів. Цікаво те, що спочатку будівлю збудували у стилі віденської архітектури. Але з часом палац було перебудовано у стилі ренесанс. Зараз усередині знаходиться музей, а зовні можна помилуватися гарним садом.

І останнє. Чи знаєте ви, як самі поляки називають Вроцлав? Miasto Spotkań – Місто зустрічей. І саме тому ми дуже радимо вам його відвідати, тим більше що у Вроцлаві розміщується дуже багато популярних навчальних закладів. І можливо саме під час екскурсії ви знайдете саме той заклад, в якому ви будете здобувати свою першу освіту!Цікаво знати, які навчальні заклади є у Вроцлаві? Тоді скоріше пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *