fbpx

Навчатися творчо! Мовний табір ATOMY триває

Кожен наш день сповнений цікавими заняттями та спілкуванням. Під чутливим керівництвом @panicoach_anna діти проходять практики із саморозвитку. Наприклад, минулої неділі, після перегляду фільму в нас ще залишився час. І пані Аня влаштувала практику для дітей – вправу з ораторського мистецтва.

Також ми відвідали аквапарк! Було весело та цікаво, хоча погода в Польщі дощова й доволі прохолодна. Але атмосфера в нашому таборі дуже тепла та дружня.

Звісно, кожного дня діти вивчають польську мову, яку викладає @lissv1.7. А кожного ранку ми насичуємося енергією на ранковій заряді з @drumezhak та @_kornberg_k.

А ще в нас була визначна подія!
Нас запросили до Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego за запрошенням ректора Анжея Войтило.

І це ще не все!
Згодом до нас приїхала пані Justyna Klimek з організації “Caritas” із подарунками для наших діток❤️

Також в нас ще й була екскурсія до Вроцлава! Разом з дітьми ми шукали по Вроцлаву краснолюдков або гномиків та слухали легенди про них. А ще ми загадували бажання. Ви знаєте, що Вроцлав побудований на дванадцяти островах? І є мости, де можна загадати бажання! Треба загадати, глибоко вдихнути та затримати дихання, перебігти швиденько на інший бік та видихнути. Цікаво, правда? Хотіли б спробувати?

Ще ми їздили до Kampusu Akademii Kaliskiej, де побували на техічному відділі в лабораторіях. А після каталися на катамаранах та жарили смаколики на грилі.

Тому залишайтеся на зв’язкочку, бо попереду ще багато цікавого!

І невеличкий фотозвіт для вас:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *