fbpx

Польща – країна, яка привертає все більше уваги студентів з усього світу для отримання вищої освіти. Якщо ви також мрієте про навчання в Польщі й хочете обрати спеціальність, яка відповідає вашим інтересам та майбутнім кар’єрним планам, ось кілька порад та кроків, які можуть допомогти вам у процесі вибору.

  1. Вивчайте свої інтереси та природні здібності: Почніть з аналізу своїх інтересів, хобі та того, що вас надихає. Подумайте про предмети, які вам найбільше подобаються в школі та професії, які вас завжди цікавили. Також розгляньте свої природні здібності та сильні сторони. Це допоможе вам зорієнтуватися на певні галузі та спеціальності.
  2. Досліджуйте ринок праці: Проведіть дослідження щодо потенційних кар’єрних можливостей у Польщі. Ознайомтеся з вимогами ринку праці, тенденціями та попитом на різні спеціальності. Переконайтеся, що обрана вами галузь має перспективи розвитку і забезпечить вам стабільну кар’єру у майбутньому.
  3. Вивчайте університети та програми: Ознайомтеся зі списком університетів та програм, які пропонуються в Польщі. Досліджуйте їх акредитацію, рейтинги та репутацію. Подивіться, які спеціальності надаються в кожному університеті та які вони мають спеціалізації або напрямки, що вам цікаві.
  4. Розмовляйте зі студентами та фахівцями: Зверніться до поточних студентів, які навчаються в Польщі, або фахівців у вибраних галузях. Поділіться своїми планами та запитайте про їхні враження від навчання, можливості стажування та перспективи працевлаштування.
  5. Розгляньте міжнародні програми: Польща пропонує різні міжнародні програми навчання, такі як програми обміну студентами або подвійні дипломи. Розгляньте можливості для отримання міжнародного досвіду та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.
  6. Відвідайте навчальні заклади та участь у відкритих днях: Якщо можливо, відвідайте навчальні заклади, в яких ви зацікавлені. Візьміть участь у відкритих днях, екскурсіях та зустрічах з викладачами. Це дозволить вам отримати враження від середовища, познайомитися з потенційними колегами та викладачами.
  7. Врахуйте фінансові аспекти: Пам’ятайте про фінансові аспекти, пов’язані з обраною спеціальністю та навчанням в Польщі. Дослідіть можливості отримання стипендій, фінансову допомогу або роботу під час навчання.

Нехай ваш вибір спеціальності буде зроблений на основі добре обґрунтованих рішень та відповідає вашим мріям та цілям. Зверніться за допомогою до навчальних консультантів або фахівців, які допоможуть вам з процесом вибору та подальшого подання заявки. Успіхів у ваших навчальних планах та майбутній професії!

Ну, а найпершим кроком для вступу в польський навчальний заклад є вивчення польської мови. Якщо ви зовсім не вчили її, то найкращий варіант – це мовні табори, де діти мають можливість вивчати іноземні мови з цікавістю, під час активних ігор та екскурсій. Вже 15 липня команда ATOMY їде в мовний табір в місто Каліш, що в Польщі. Тож, не проґавте відмінну можливість активно відпочити, знайти нових друзів та вивчити польську мову. Встигніть приєднатися! До речі, ті, хто вже знаходиться в Польщі, теж можуть взяти участь в нашому заїзді. Вам потрібно тільки приїхати в м. Каліш. Тому пишіть та приєднуйтесь до нашої активної, гамірної компанії.

Пишіть нам на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Або ж заповнюйте форму нижче й ми вам відпишемо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *