fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Станом на сьогодні тема навчання в Польщі є найбільш популярною. Причина не тільки в тому, що польська освіта – європейська, а ще й тому, що багато українських учнів просто змушені продовжувати навчання саме в польських навчальних закладах.

Причина нам всім добре відома – війна. Багато українських учнів шукають можливість навчатися в містах, де немає загроз повітряної тривоги та ракетних обстрілів.

Проте багато українських учнів, обираючи навчальний заклад, цікавляться й тим, яке місто краще обрати для здобуття освіти. Сьогодні ми вирішили розповісти вам про міста-партнери, які на нашу думку ідеально підійдуть для навчання.

Варшава

Столиця Польщі є дуже популярною серед молоді. І це не тільки тому, що місто дуже гарне та комфортабельне, а ще й через те, що саме тут розташовано багато гарних навчальних закладів, які своєю чергою пропонують майбутнім студентам різноманітні спеціальності.

Додайте сюди ще високий рівень життя та майже не обмежені можливості – і ви зрозумієте, чому Варшава більше подобається тим, хто планує вступити на навчання після 11-го класу.

Краків

Це місто теж дуже популярне серед молоді. Воно приваблює своїм історичним й абсолютно унікальним шармом. Особливо Старе місто й Вавель, які віднесли до світової спадщини Юнеско.

Краків – це місто, де трепетно бережуть історію та культурне надбання!

Що ж стосується навчання, то саме в Кракові знаходиться найстаріший польський університет – Ягеллонський. Його було засновано 12 травня 1364 року. Відповідно навчальний заклад є привабливим не тільки для студентів, як місце для здобуття європейської освіти, а й для туристів з різних куточків світу.

Сам Краків є уособленням королівської розкоші і вважається гарним трампліном для того, щоб розпочати успішну кар’єру!

Люблін

Місто-побратим Львова! Студенти називають його душевним містом. Крім того, що в Любліні розташовані гарні університети, тут ще й багато історичних пам’яток.

Крім того, в місті також обладнані:

  • спортивні майданчики;
  • тренажерні зали;
  • бібліотеки;
  • приміщення для наукових та творчих гуртків. 

Коли потрапляєш в Люблін, то здається, що тут просто не може бути небезпечно! 

Багато студентів обирають це місто ще й через близькість до кордонів з Україною, що дає можливість частіше приїжджати додому під час канікул.

Вроцлав

Готична архітектура, неймовірно гарні різдвяні ярмарки – це перше, що згадують туристи, коли їх питаєш про Вроцлав. Головною родзинкою міста є маленькі вроцлавські гноми – krasnale. Вони приваблюють не лише туристів, а й студентів.

Відзначимо, що Вроцлав – це потужний центр інновацій. Тут розміщуються філії багатьох відомих компаній – Google, HP Inc., Volvo тощо

Кожного року місто приймає велику кількість іноземних студентів. Все тому, що якість навчання тут дуже цінується роботодавцями. Згідно зі статистикою близько 65% випускників влаштовуються на роботу вже через місяць після того, як отримали диплом.

Щецин

Оскільки Щецин з давніх-давен був великим міжнародним портом і центром суднобудування, то найбільший та найстаріший вуз, який тут є – це Політехніка Морська. Перспективний та дуже класний навчальний заклад, який має тільки один недолік – навіть за європейськими мірками тут дуже високі ціни.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *