fbpx

Навчання в Польщі після 9-го класу – технікум ім. Яна Звежа

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Навчання в Польщі після 9-го класу для українців – це можливість отримати європейську освіту! Закладів середньої освіти в країні дуже багато і один з них – це технікум імені Яна Звежа в м. Ропчице. Він є одним з найбільших і дозволяє студентам здобути професії, які є популярними на ринку праці станом на сьогодні.

Місто Ропчице – є дуже старовинним і знаходиться в Підкарпатському воєводстві неподалік від Кракова. Історія технікум починається з 1944 року. Саме тоді її заснував Ян Звеж. Установа професійної підготовки врятувало багатьох молодих людей з регіону Ропчице від депортації на примусові роботи вглиб рейху. 

В післявоєнні роки навчальний заклад швидко розвивався і сьогодні він є дуже популярним серед поляків.

Навчання в Польщі після 9-го класу – перелік спеціальностей

При вступі в технікум студенти можуть обрати одну з представлених спеціальностей і професійних напрямів:

  1. Економіст – навчання включає роботу з комп’ютерними програмами, вміння вести ділові перемови, вивчати закони і організовувати планування і звітності, а також вивчення правил ведення бухгалтерського обліку і фінансового аналізу.
  2. Фахівець з фотографії і мультимедіа – учнів вчать фотографувати і створювати медіа матеріал для репортажів і друку, виконувати хімічну обробку фотоматеріалів, надавати рекламу фотографічних послуг, працювати з мультимедійними технологіями і т.д.
  3. Готельний бізнес – це про створення і планування розвитку різних видів готельних послуг, організацію роботи з обслуговування споживачів і співпрацю з іншими установами, створення і планування різних видів готельних послуг, маркетинг.
  4. Обслуговування туристів – студентів навчать самостійно готувати і розробляти різні програми для туристів і організовувати тури, працювати з клієнтами, професійно інформуючи їх про умови участі в туристичних поїздках і турах.
  5. Спеціаліст з реклами – це професія. яка включає підготовку професійної рекламної кампанії з використанням візуальної реклами, фото і кіносеансів, виставок або демонстрацій. і це лише мала частина того, чому навчають на цьому факультеті.
  6. Логіст – це дуже популярна спеціальність, яка включає набуття знань з підготовки необхідної документації, що пов’язані з виконанням логістичних завдань. Студенти вчаться вести ділові переговори, розраховувати витрати за логістичні послуги, керувати запасами на складах.
  7. Мехатронік – це спеціаліст, який діагностує і ремонтує мехатронні прилади, використовуючи сучасні прилади. Крім того, він проєктує прості мехатронні системи, використовуючи сучасні комп’ютерні програми, а також займається обслуговуванням і програмуванням промислових роботів. 
  8. Механік – по закінченню навчання займається програмуванням верстатів з ЧПУ і виготовленням об’єктів з ними. Він також програмує верстати, а також може обслуговувати верстати, що використовують для різання металів. Взагалі ця професія дуже цікава і ідеально підійде хлопцям, які цікавляться всім, що стосується механіки.

Який би професійний напрям абітурієнти не обрали, навчатися вони будуть рівно п’ять років. По закінченню навчання вони зможуть влаштуватися на роботи в Польщі або ж в країнах ЄС. 

Варто пам’ятати, що вступити в технікум можна лише після 9-го класу і тільки тим абітурієнтам, яким ще немає 18-ти років! Враховуючи це потрібно брати до уваги той факт, що неповнолітні учні не можуть знаходитися на території Польщі самостійно – їм потрібен юридичний опікун!

Більш детально про умови вступу і всі необхідні документи написано саме ТУТ. Якщо ж у вас ще лишилися питання – дзвоніть нашим менеджерам за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Також ви можете написати листа на електронну пошту ГО “Atomy” atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під записом і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *