fbpx

Навчання в Польщі: Об’єднання шкіл Економічно-Купецьких

Навчання в Польщі – це значна перевага для українських студентів! В місті Плоцьк, що у Польщі, знаходиться відомий навчальний заклад – Об’єднання шкіл Економічно-Купецьких ім. Людвіка Кршивецького. Історія закладу почалася ще в далекому 1869 року. Станом на сьогодні школа має чимало видатних досягнень і може пишатися своїми вихованцями, багато з яких стали відомими людьми.

Плоцьк є одним з найстаріших міст Польщі. Був час, коли місто навіть виконувало функцію столиці. Сьогоднішній Плоцьк – це сучасне місто, яка поєднує віковий та сучасний архітектурний стилі. Знаходиться місто в 110 км від Варшави, столиці Польщі.

Тож якими перевагами може відзначитися навчальний заклад у м. Плоцьк:

 • по-перше, відмінна матеріальна база;
 • по-друге, власний гуртожиток;
 • по-третє, атракційні закордонні практики;
 • по-четверте, актуальні спеціальності

Усі ці переваги роблять технікум дуже привабливим для навчання не тільки для поляків, а й для студентів з-за кордону! Саме тому ГО “Atomy” рекомендують звернути увагу на цей навчальний заклад, якщо ваша дитина хоче навчатися в Польщі.

Навчання в польщі – спеціальності технікуму

Середня освіта в цьому польському технікумі має конкретну мету. Вона полягає в тому, щоб  випускники навчального закладу по закінченню навчання були максимально самостійними та активними в житті, здатними до саморозвитку і т.д.

Вчителі в технікумі не просто навчають дітей, а й самі постійно навчаються, вдосконалюючи свої навички. По факту в технікумі дітей готують до майбутнього, базуючись на таких принципах, як:

 • розвиток інтелектуальний, фізичний і психічний;
 • активна участь в житті навчального закладу;
 • повага до потреб оточуючих;
 • заохочення до колективної діяльності та усвідомлення відповідальності за свої вчинки.

Навчання в технікумі студентів з України проводиться з урахуванням всіх суспільних очікувань і базується на загальнолюдських цінностях.

Що ж стосується того, які спеціальності доступні студентам, то вони представлені нижче:

 1. Економіст – загально відома і популярна спеціальність, яка ніколи не перестане бути перспективною.
 2. Технік торгової справи – випускники можуть влаштуватися в торговий відділ будь якої компанії, яка є в пошуках фахівця з практичного збуту, маркетингу, реклами і т.д.
 3. Технік готельної справи – випускники можуть працювати в готелях, санаторіях, туристичних фірмах, та навіть вести свій власний бізнес з туризму або готелярства.
 4. Організація туризму – ця сфера наразі теж на піку популярності. Фахівці в цій галузі можуть налагоджувати співпраці з польськими і закордонними осередками, а також розбиратися в усіх премудростях цієї професії.
 5. Логіст – це теж дуже перспективна спеціальність і чим далі, тим більше компаній приймають у свій штат саме логістів. Мова йде про фахівців, які відповідають за планування, організацію, керування і контроль переміщення товарів від виробника до клієнта.

Всі ці спеціальності є затребованими не тільки в Польщі і Україні, а й в країнах Європейського Союзу. Враховуючи, що польський технікум видає своїм випускникам диплом зразка ЄС, карта працевлаштування значно розширюється.

Про вступ і оплату

Вступна кампанія в Об’єднанні шкіл Економічно-Купецьких ім. Людвіка Кршивецького починається в квітні місяці. Тож якщо ви обрали саме цей навчальний заклад, то не зволікайте з подачею документів!

Вимоги до студентів зазвичай стандартні для польських навчальних закладів і ознайомитися з повним переліком ви можете ТУТ. Те саме ж і з необхідним пакетом документів. Щоб дізнатися, чи є в навчального закладу якісь особливі вимоги, звертайтеся до наших консультантів за телефонами ?+380674550190, ?+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО!

Що ж стосується вартості навчання, то воно повністю безкоштовне. Сплачувати потрібно лише за проживання 70 злотих на місяць, триразове харчування 12 злотих за день і страхування 50 злотих на місяць.

Звертаємо вашу увагу, що додатково потрібно буде внести і одноразові внески. Наприклад, за підручники батьки сплачують 300 злотих на рік. Також потрібно буде зробити внесок в шкільний фонд 50 злотих і таку ж суму внести за страхування від нещасних випадків.

Для отримання додаткової інформації ви також можете написати нам листа – atomy.ekpi@gmail.com. Для навчання за кордоном неповнолітнім учням необхідний юридичний опікун. В цьому питанні наша команда теж вам допоможе!

Пам’ятайте, що для того, щоб навчатися в польському технікумі студент має вивчити польську мову. ГО “Atomy” з радістю вам в цьому допоможуть! Просто запишіться на курси по вивченню польської мови, заповнивши форму нижче:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *