fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Коли учень закінчує одинадцятий клас, то в нього виникає логічне запитання – куди вступати далі? Раніше навчання за кордоном вважалося мрією, яку здійснити було практично неможливо. Ті, хто здобував освіту за кордоном, вважалися “мажорами”. 

Та зараз ситуація зовсім інша. Сьогодні освіта за кордоном для середньостатистичного абітурієнта з України – це реальність. Проте перше перепона, яка виникає на шляху здобуття вищої освіти – це обрання країни. І найчастіше вибір падає на Велику Британію, Німеччину та Польщу.

Розглянемо детальніше головні аспекти навчання в цих трьох країнах.

Навчання в Великобританії

Англійська освіта є однією з найпрестижніших у світі. Ну хто ж не чув про такі університети, як Оксфорд та Кембридж! Виші Англії є своєрідним науковим центром світу. На їх базі проводять не тільки навчання, а й різноманітні відкриття.

Якщо випускник здобуває освіту в Англії, то перед ним магічним чином відкриваються двері провідних компаній в різних країнах. Зауважимо, що навчання в провідних університетах Англії доволі важке, але й результат того вартий. Бо випускники отримують важливі знання та навички.

Всі відомі університети Великої Британії є державними. І саме в цьому є їхня головна перевага! Міністерство освіти країни постійно контролює якість навчального процесу, тому який би університет ви не обрали – англійська якість вам гарантована.

Яким же вимогам повинен відповідати абітурієнт, щоб претендувати на місце в британському виші:

  • атестат, який буде засвідчувати закінчення середньої шкільної освіти;
  • закінчена програма підготовки Foundation – 1 або 2 роки українського вишу;
  • сертифікат, який буде підтверджувати знання англійської мови;
  • також знадобиться резюме від попереднього навчального закладу, а також мотиваційний лист.

Варто зазначити, що вступити до британського вишу після одинадцятого класу неможливо, так само як є неможливим і безкоштовне навчання. Всі абітурієнти навчаються в університеті виключно на контрактній основі.

Додайте до цього ще й той факт, що країна знаходиться дуже далеко від України!

Навчання в Німеччині

Ще одна провідна країна Європи, яка є в списку найсильніших держав світу. Вища освіта в цій країні теж є надзвичайно потужною, а отримання німецького диплома відкриває перед випускником безліч можливостей.

Виші Німеччини – це повна академічна свобода! Тобто студенти мають можливість самостійно складати план своїх занять. Додамо, що ВНЗ Німеччини мають одну з найкращих науково-дослідницьких баз у світі. При цьому вартість навчання є дещо нижчою у порівнянні з Великою Британією.

Важливий нюанс – студенти з України можуть навчатися в Німеччині безкоштовно! Заплатити доведеться тільки студентський внесок, а це від 100 до 600 Євро за один семестр.

Що стосується вимог до абітурієнтів, то вони наступні:

  • звісно, потрібен шкільний атестат;
  • сертифікат про знання німецької або англійської мови міжнародного рівня;
  • мотиваційний лист на німецькій або англійській мові в залежності від обраної програми;
  • академічне резюме та мотиваційний лист;
  • один курс вищої освіти в Україні, це як мінімум.

Головний недолік навчання в німецьких ВНЗ – це все та ж неможливість вступити до вишу одразу після одинадцятого класу. Потрібно хоча б один рік відучитися в українському ВНЗ, перш ніж подавати документи в німецький університет.

Навчання в Польщі

Ну і, звісно, Польща! Ми вже стільки разів згадували всі переваги навчання в польських вишах, що вам, можливо, вже й набридло. Проте це правда!

Польща для українських студентів є найбільш привабливою країною. При цьому якість польської освіти доволі висока і відповідає всім європейським вимогам. Польські дипломи визнаються в країнах ЄС і не тільки.

Викладацький склад в університетах Польщі – це не тільки теоретики, а й практики. Наприклад, якщо студент навчається на юриста, то цілком можливо, що лекції для нього буде читати Суддя Конституційного Суду. Відповідно, для майбутніх підприємців лекції викладатимуть ті, хто досяг визначного успіху підприємницькій діяльності. З іншими напрямами та спеціальностями так само.

При цьому вартість навчання в польському виші є доволі невисокою, а в деяких випадках взагалі безкоштовною!

Звісно, що для того, щоб здобути вищу освіту в Польщі потрібно знати польську мову на відповідному рівні. Наприклад, коли студент володіє мовою на рівні С1, то він може претендувати на безкоштовне навчання.

І головна перевага – вступити до польського ВНЗ можна одразу після одинадцятого класу! Проте вступну кампанію бажано розпочинати за рік або й два. Це дасть можливість опанувати мову, та визначитися зі спеціальністю.

Якщо ви вирішили вступати саме польський ВНЗ, але не впевнені, яку спеціальність обрати, який саме навчальний заклад підійде вам найкраще, то телефонуйте менеджерам ГО “Atomy” за цими номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або ж заповніть форму під цим записом і ми з вами зв’яжемося найближчим часом. Також пишіть нам на електронну пошту – atomy.ekpi@gmail.com.

Ми також можемо допомогти вам з обранням навчального закладу в інших країнах Європи! Тому не зволікайте, а скоріше звертайтеся до нас!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *