fbpx

Навчальний комплекс ім. Леонардо да Вінчі — Технікум №5 в Глогові

Технікум № 5 в Глогові входить до складу Команди автомобільних і будівельних шкіл ім. Леонардо да Вінчі в Глогові. Це державний навчальний заклад, який здійснює навчання і виховання за рамковими навчальними планами. Набір студентів до технікуму здійснюється за принципом загальнодоступності.

Навчають студентів педагогічні працівники, які мають кваліфікацію, визначену окремими положеннями, а також реалізує навчальні плани з урахуванням основних навчальних планів загальної та галузевої освіти. Технікум реалізує принципи оцінювання, класифікації та просування студентів, а також проведення іспитів і заліків, встановлених міністром освіти Польщі.

Повний цикл навчання в технікумі триває 5 років, а сам навчальний процес відбувається 5 днів на тиждень за денною системою. По закінченню 5-річного технікуму студенти отримують атестат про повну середню освіту після складання іспиту зрілості та професійне звання «технік» після складання іспитів, що підтверджують кваліфікацію за відповідними професіями.

До речі, про професії! Розгляньмо детально, які напрямки навчання можна обрати в технікумі.

Напрямки навчання

Отже, якщо ваш вибір пав саме на технікум № 5 в Глогові, то перше, про що маєте потурбуватися – це напрямки навчання, які доступні в навчальному закладі:

  1. Автомобільний технік.
  2. Технік-будівельник.
  3. Технік пристроїв і систем відновлювальної енергії.

Розглянемо коротко кожен з напрямків.

Автомобільний технік

Попит на автотехніків зростає, тому що «автомобільну промисловість не зупинити». Студенти, які навчаються за цим напрямком, стають фахівцями в галузі ремонту та експлуатації автотранспорту, а також діагностики автомобілів. Автотехніки працюють в сервісних і ремонтних майстернях автомобільних підприємств і на виробничих підприємствах.

Технік-будівельник

Це приваблива професія. Попит на професіоналів будівництва завжди буде. Технік-будівельник бере участь у проєктуванні будівельних конструкцій, бере участь в управлінні, організації та нагляді за будівельними роботами, складає кошториси на будівельні роботи та готує тендерну документацію.

Технік пристроїв і систем відновлюваної енергії

За словами експертів, бум на техніків з відновлюваної енергетики в Польщі та за кордоном тільки почався. Технік обладнання та систем відновлюваної енергетики: організовує та виконує роботи, пов’язані з встановленням установок системи відновлюваної енергетики, виконує технічне обслуговування та ремонт обладнання та установок системи відновлюваної енергетики, контролює роботу обладнання та установок системи відновлюваної енергетики, а також готує кошторис витрат як пропозиції та контракти на відновлюване енергетичне обладнання та системи.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *