fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Вже понад 70 років досвіду професійно-технічної освіти робить навчальний заклад в Олаві лідером серед професійно-технічних закладів на вітчизняному ринку! Методики закладу користуються великим інтересом і визнанням у роботодавців! Зазначимо, що центр має сертифікат «Надійна школа», а це означає, що випускники центру досягли кращих результатів, ніж ті, що прогнозували за результатами ЗНО! Студенти навчального закладу – олімпійці професійних, соціальних та медійних олімпіад!

Детальніше про заклад та напрямки навчання

Центр Професійно-технічної освіти в Олаві працюють викладачі, які є практиками. Вони здобули знання в компаніях і в науковій роботі, а тепер діляться ними зі своїми студентами.

Молодь часто обирає саме технікум Центру Професійно-технічної освіти, тому що тут цікаві курси навчання, відповідні «надбудови». До того ж тут докладають максимум зусиль для створення гарної атмосфери для навчання. Також важливо, що в технікумі дозволяють студентам розвивати їхні інтереси та допомагають досягти успіху! 

Викладачі навчального закладу добре працюють, індивідуалізують навчальний процес і це втілюється в результатах і вміннях студентів.

З 2017 року технікум бере участь в освітній програмі Destination Imagination, яка розвиває креативність дітей та молоді, навчає проєктній та командній роботі. 

Технікум має багаторічний досвід проведення педагогічних інновацій, які передбачають впровадження предметів і змісту навчання, що не входять до основного навчального плану. Програми пишуть викладачі технікуму, і вони у співпраці з університетами, установами та компаніями піклуються про якість навчання в рамках інновацій.

Технікум, так само як і інші навчальні заклади центру, активно розвивається. Так, він бере участь в державній програмі Digital Safe, в результаті чого в школі працює ментор з цифрової безпеки, проведено День цифрової безпеки. Також заклад бере участь у різноманітних акціях, пов’язаних з цією темою.

А тепер коротко розглянемо, які напрямки навчання можуть обрати студенти:

  • технік-механік;
  • технік реклами;
  • технік з графіки та цифрового друку;
  • послуги харчування та кейтерингу, інновація — Дієтологія та консультування з питань харчування;
  • технік гостинності, інновації — Організація заходів.

Обравши будь-який з цих напрямків, студенти можуть здобути повну технічну освіту та влаштуватись на перспективну роботу, або ж продовжити навчання в будь-якому університеті Польщі.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *