fbpx

Ми можемо набагато більше, ніж здається!

Хтось вам каже, що ви слабкі? Що у вас нічого не вийде? 

Та ми вам нагадаємо, що приблизно так думав весь світ, поки ми не показали на що дійсно здатні!

Ви можете все! І ніхто не має права вам вказувати, що робити та як бути. Вже майже кінець осені. І скоро зима. А це значить, що скоро вже рік, як українці демонструють всьому світу свою мужність та бажання жити у вільній, незалежній країні.

А наш, так званий сусід так само демонструє, що йому невідомі поняття людяності, гуманності, поваги…Точніше все, в чому добре обізнаний весь цивілізований світ.

Але ми знаємо, що Україна вистоїть! 

Так, нам влаштовують блек-аути, позбавляють нас світла, води, зв’язку…позбавляють багатьох українців життя. І їм байдуже, скільки років загиблим або навіть днів…

Та кожного разу, оплакавши загиблих, ми будемо підійматися, все відновлювати й будемо продовжувати боротися через не можу, через біль, через втому. Будемо продовжувати допоки агресор не зрозуміє нарешті, що НАС НЕ ЗДОЛАТИ! Допоки терористи не згинуть з нашої землі!

Ми обов’язково переможемо! Відбудуємо нашу країну та будемо й надалі дивувати світ, але вже не нашою мужністю, а нашими здобутками в мирному житті!

Зараз нам всім вкрай складно. Комусь більше, комусь менше…Але ми точно знаємо, що світло завжди перемагає морок. А ми всі, кожен з нас, є тим світлом, яке ніхто й ніколи не зможе загасити! І коли ми разом, то будь-яка темрява нам не страшна.

Тримаймося!

Ваші Atomy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *