fbpx

Літній табір з вивченням польської або англійської мови на вибір разом з "ATOMY" з 3 по 15 серпня 2023 року

Бажаєте подарувати своїм дітям незабутній відпочинок, наповнений корисними та захопливими пригодами? “ATOMY” Вам в цьому допоможуть! Ми підготували чергову поїздку до літнього табору з можливістю вивчати польську або англійську мову для дітей віком від 12 до 17 років! Поспішайте подати заявку, щоб подарувати своїй дитині незабутні літні канікули в Польщі в м. Каліш!

Чому "ATOMY"?

Загальноосвітній проєкт з громадською організацією “ATOMY” – це 24 години іноземної мови з викладачами, які є її носіями! Насичена екскурсійна програма, тренінги на розвиток якостей справжнього лідера та комунікативних навичок.
безплатна освіта в Польщі для українців
Діти цілодобово під опікою кураторів, а куратори – на зв’язку з батьками! Кожного дня Вам буде доступний фотозвіт всіх проведених заходів в закритій групі в Viber. Усі заняття проводять люди, для яких польська мова є повсякденною мовою спілкування.
Цього року ми плануємо виїзд в літній табір 3 серпня. Заїзд триватиме 10 днів!

Літній табір від "ATOMY"

ПЕРЕВАГИ:

Але, найголовніше те, що дитина побачить перспективу для свого розвитку, зрозуміє, що можна жити інакше, сформулює для себе мету та правильне бачення світу!
Заняття проводяться в невеликих групах, що дозволяє дітям приймати активну участь в учбовому процесі і розвивати свої комунікативні навички. А викладач має можливість приділити достатньо уваги кожній дитині. А, також, заплановані тренінги на розвиток якостей лідера і не тільки! Всі тренінги проводять професійні, компетентні і досвідчені спеціалісти.
Після праці можна й розважитися! В програмі нашого табору є безліч розважальних заходів, тому діти будуть не просто отримувати корисні знання, а ще й активно відпочивати.
Кожного ранку перед сніданком є руханка на свіжому повітрі. Програма відпочинку насичена та різноманітна. Відпочинок, купання, пляжний волейбол, плавання на байдарках та найголовніше – просте живе спілкування!
Тому не зволікайте і швиденько приєднуйтеся до нас!

Харчування та проживання

Проживають учасники літнього табору “АТОМУ” разом із кураторами в гуртожитку готельного типу в двох- та трьохмісних кімнатах з ванною кімнатою. Ми забезпечуємо триразове повноцінне харчування і медичне страхування!
Крім того, оформлення документів ми, також, беремо на себе.
Вам необхідно, тільки, зробити наступне:
Підписати з нами договір, попередньо ознайомившись з правилами проєкту.

Надати документи для оформлення страхування та сплатити завдаток.

Надати нотаріальну заяву - дозвіл від батьків для перетину дитини кордону, та перебування на проєкті.
Команда “АТОМУ” організує для вашої дитини незабутній відпочинок!
Наша адреса

Atomy © Європейська культурно-просвітницька ініциатива. м. Івано-Франківськ, вул. Заклинських, 8

Телефон та email

+38 067-455-01-90
Електронна пошта – atomy.ekpi@gmail.com

Мовний табір 2023

Записатися в мовний табір:


Atomy © Європейська культурно-просвітницька ініциатива. Політика конфіденційності