fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Рано чи пізно все закінчується. На жаль, наш мовний табір теж завершився. І це викликає в нас невимовний сум, але й радість теж, бо тепер в нас чимало незабутніх спогадів! Таких спогадів, якими діти будуть ділитися з близькими та друзями ще довго, адже мовний табір Atomy – це завжди незабутнє свято та подія.

Сподіваємось, ви встигали стежити за нами в Instagram, бо саме там ми публікували все, що відбувалося в протягом всього відпочинку. А відбувалося багато!

За ці короткі 10 днів ми встигли:

  • прогулятися горами та покататися на канатній дорозі “Homole”;
  • зайнятися рафтингом на річці Дунаєць в Словакії та побачити визначні пам’ятки природи;
  • відвідати екскурсію в Кракові, побачити Королівській Вавель;
  • поплескатися в басейні та порелаксувати в джакузі.

Й, звісно, ми встигли багато чого вивчити та дізнатися! Бо наш табір був не простим, а навчальним. Ми вивчали польську мову з чудовими викладачами, займалися різними психологічними та мотиваційними тренінгами з нашою Ганною Плісніною. Дякуємо, що були з нами та підтримували, навчали!

А кожен день в нас розпочинався з веселої ранкової руханки! Яку проводив наш добрий друг Дмитро Румежак. Велике йому спасибі за його підтримку!

Ми всім дуже вдячні! А ще більше вдячні пану Stanisław Jurkowski, власнику пансіонату @pensjonatjurkowski, в якому ми жили, поки відпочивали. Пан Stanisław та його дружина з дочкою весь час дуже гарно до нас ставилися, всіляко допомагали.

Взагалі родина Jurkowski – це люди, які всім серцем підтримують Україну та українців у нашій боротьбі за свободу та волю! Ми їм щиро вдячні за їхню підтримку та щиросердність!

Війна в Україні багатьох позбавила можливості відпочивати…Багато хто залишився взагалі без дому. Це страшно і ми дуже віримо, що скоро наші воїни ЗСУ поборють агресора, а ми їм в цьому допоможемо!

Проте зараз, поки війна триває, багато дітей не мають можливості відволіктися від страшних подій, поїхати на відпочинок…

І ми дуже раді, що є люди, які роблять все, щоб попри війну в українських дітей було щасливе дитинство! Ми безмежно вдячні:

І, звісно, куди ж без нашого головного організатора Nadiia Hablovska!

Ці люди зробили все, щоб ми могли взяти дітей, які залишилися без дому і вимушені були тікати від жахіть війни.

Наше вам щире – ДЯКУЄМО! Ви неймовірні люди! І саме такі люди, як ви, надихають та додають сил й віри в перемогу України.

Так, табір завершився, але всі, хто був з нами, хто протягнув руку допомоги, хто підтримав – назавжди залишився в наших серцях. І ми віримо, що обов’язково ще зустрінемося, бо будемо докладати всіх зусиль, щоб мовні табори Atomy тривали й надалі.

А поки в нас величезна кількість фото та відео, частиною з яких ми з вами вже ділилися, та ще більше приємних спогадів. І тепер діти мають нових друзів та продовжують активно спілкуватися навіть по завершенню табору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *