fbpx

Вивчення словацької мови разом з “АТОМУ” і приватною мовною школою iCan у Bratislava, Slovakia

У Súkromná jazyková škola iCan викладаються дві мови – словацька і англійська. Розроблено навчальні програми різної інтенсивності. Пріоритетною програмою вважається підготовка для вступу до ВНЗ на словацькій мові, після проходження якої є гарантія вступу до деяких ВНЗ в Словаччині, з чим школа також допомагає. Навчання супроводжується поїздками і обмінними програмами. 

Крім можливості отримання освіти, мовні курси є можливістю безболісної імміграції в Словаччину! Школа iCan зареєстрована при словацькому Міністерстві освіти і має акредитацію Міністерства освіти в Словаччині, що дає її студентам право мати ВНП на підставі навчання. Рішення по ВНП приймається всього за 30 днів від дати отримання заяви міграційної поліцією і підставою для ВНП може бути і напівінтенсивний курс від iCan, який проходить 3 рази в тиждень по 2 години з вартістю 449 євро/півріччя.

iCan – найстаріша приватна мовна школа в Братиславі і четверта за віком школа в країні. Якість освіти у ній підтверджено безліччю нагород. Назва компанії буквально означає «Я можу». Це означає, що, записавшись сюди, студенти зможуть вивчити словацьку та англійську мову насправді ефективно!

Ключовим завданням «Приватної мовної школи iCan» є надання студентам якісної освіти в сфері навчання англійської та словацької мови. Процес навчання повністю проходить на території Словаччини, і отримані знання використовуються згодом при навчанні в місцевих школах і вузах, а також для ділового та повсякденного спілкування.

[hubspot portal=”6717931″ id=”43e54182-08c7-4b63-8a0a-344634310c57″ type=”form”]