fbpx

Вивчайте чеську мову разом з “АТОМУ”

Мовна школа “Metropol” – це досить молодий учбовий заклад, але він вже має дуже гарну репутацію. З його стін вже вийшло більше чотирьохсот студентів, які змогли реалізувати себе у різних сферах.

Партнери “Atomy” відрізняються від інших мовних школ тим, що надають Сертифікат про успішне закінчення школи. І це не просто папірець! Від видається по проходженню Державного екзамену зі знання іноземної мови. Адже, мовна школа “Metropol” має акредитацію від Міністерства освіти Чеської Республіки та ліцензію на право прийняття державного іспиту по чеській мові і видачу Сертифікату, що підтверджує рівень знань учня.

Як проходять підготовчі курси

Підготовчі курси, які проводять партнери “Atomy”, розраховані для випускників середніх шкіл, студентів, випускників середніх навчальних та вищих учбових закладів, що хочуть отримати вищу освіту у Чехії або сусідніх країнах.

Підготовчий курс чеської мови від школи “Metropol” був розроблений спеціально для іноземців, тобто для людей, які взагалі не володіють чеською. Також він підійде і тим, хто має базові знання. При цьому усі курси ведуть викладачі, що мають суттєвий досвід викладання чеської мови як іноземної. По закінченню курсу усі студенти обов’язково складають Державний екзамен від Міністерства Освіти Чеської Республіки.

Курси чеської мови у Чехії – Advent Euroconsult

Advent Euroconsult, s.r.o. (Прага) – чеська компанія, що пропонує іноземним студентам всебічну допомогу і підтримку під час вступу до чеських університетів.

Всі довгострокові підготовчі та мовні курси від Advent Euroconsult організовані виключно великими чеськими державними університетами, що не тільки гарантує якість мовної підготовки студентів, але також відіграє важливу роль в отриманні довгострокової студентської візи і при бажанні – ВНП. 

На даний час компанія пропонує курси чеської мови і підготовчі курси в таких відомих державних університетах, як:

►Карлов університет в Празі, Подебрадах, Маріанські Лазні

►Курси чеської мови в Празькому технічному університеті ЧВУТ

►Курси чеської мови в Празькому економічному університеті ВШЕ

►Підготовка до вступу в державні вузи в Брно

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]