fbpx

Морський технікум – навчання морської справи в м. Дарлово

Морський технікум в Дарлово

В місті Дарлово, що в Польщі, є найстаріший морський технікум, де студенти можуть навчитися морській справі. Місто, де знаходиться заклад, є не тільки портовим, а ще й туристичним. Тому технікум може дати своїм учням повне уявлення про морську справу. 

Це можливо ще й завдяки тому, що навчальний заклад має свій власний корабель, де студенти можуть проходити практику. Крім власного корабля, навчальний заклад має в своєму розпорядженні ще й моторні, гребні та парусні човни, яхти.

В навчанні застосовується лише сучасне обладнання і технології. Також студенти можуть навчатися на симуляторах, не покидаючи суші. Загалом навчання в технікумі для українських студентів – це можливість розвивати навички в галузі інформатики, вітрильного спорту, музики і спорту в цілому.

Навчання в морському технікумі включає обов’язкове вивчення двох іноземних мов – англійської та іспанської або німецької на вибір. Крім того, всі студенти обов’язково проходять стажування, під час яких заходять в портові міста інших країн Європи. А учням, які показують найкращі результати під час навчання, надається можливість проходити практику в таких країнах, як Португалія і Іспанія.

Зауважимо, що під час навчання всім студентам необхідний мундир. І навчальний заклад надає його абсолютно безкоштовно! Педагоги технікуму – це морські навігатори, прикордонники, палубні офіцери і механіки, кухарі і т.д.

При морському технікумі є гуртожиток. Знаходиться він зовсім поруч з навчальним закладом, а за рівнем комфорту повністю відповідає всім необхідним європейським стандартам. При учнях, які проживають в гуртожитку, завжди знаходяться вихователі. Також гуртожиток оснащено кімнатами науки і безкоштовним інтернетом.

Морський технікум – опис спеціальностей

Технікум морської справи в м. Дарлово пропонує українським студентам отримати професійний фах по одній зі спеціальностей, які розглянуті далі в публікації.

Механіка кораблів

Студенти, що обрали цей фах, будуть вчитися тонкощам ремонту і обслуговування кораблів і їх обладнання. Вони будуть ознайомлені з портовою і морською вахтою, а також з усіма нормами для контролю їх дотримання.

Загалом же, по закінченню навчання студенти зможуть працювати:

  • на суднах майже будь якого типу;
  • в рятувальній морській службі;
  • в машинному відділі прикордонників;
  • на підприємствах з ремонту і технічного обслуговування кораблів.

Всі випускники диплом техніка морської навігації, а також патент і паспорт моряка, і курс ITR для роботи на кораблях.

Морська навігація

Студенти, які обирають саме такий напрямок навчання, по його закінченні отримують спеціалізацію – вахтер матрос. Вона дозволяє вчитися грамотному керуванню екіпажем, судном, планувати відправлення, маневрувати і виконувати вахту.

Навчаючись, студенти проходять практику на шкільних суднах, а також беруть участь в різних практичних заняттях. Все це допомагає їм в здобутті патенту мореплавця. Як тільки навчання буде завершено, випускник може влаштуватися на роботу в морський порт, або на морські, торгові чи риболовні судна. Отримана кваліфікація дозволяє також працювати в рятувальній морській службі.

Логістика

Так, в морській справі теж потрібні логісти. Тож це чудовий варіант для тих студентів, які ніяк не можуть обрати між морською справою і логістикою. По закінченню навчання випускники будуть багато знати про економічну галузь, логістику та експедиції. Все це дає чудову можливість продовжити навчання в ВНЗ Польщі.

Загалом же логістика є однією з найбільших сфер економічної діяльності. Більшість робочих місць, що з’являються на сучасному ринку праці, пов’язані саме з цим професійним напрямом. Будь яка комерційна мережа, яка є створеною нещодавно, провокує появу нового ланцюгу руху товарів. Тому для його контролю потрібні спеціально навчені люди.

Готелярство

Тут усе просто! Мова йде про роботу в готельній індустрії. Спеціальність готелярства є дуже затребованою на ринку праці в усьому світі. По закінченню навчання студенти можуть працювати готелях, мотелях, будинках відпочинку, туристичних бюро, адміністрації місцевого самоврядування, санаторіях, хостелах і т.д.

Випускники технікуму можуть виконувати досить багато професійних завдань. Наприклад, вони можуть застосовувати основні принципи ринкової економіки і не тільки! Вони також можуть організовувати послуги з громадського харчування і забезпечувати споживачів обслуговуванням вищої якості. 

Вимоги до навчання

В морському технікумі вступна кампанія розпочинається в квітні. Кількість вільних місць є обмеженою, а тому зволікати з подачею документів ні в якому разі не варто!

Що стосується вимог до майбутнього учня, то вони здебільшого стандартні. Він або вона має закінчити 9 класів середньої школи. за віком майбутньому студенту має бути не менше 14 і не більше 18 років. Крім того, щоб навчання було повноцінним учень має володіти польською мовою на відповідному рівнів і пройти співбесіду з позитивним результатом.

Пакет документів теж знадобиться стандартний. Необхідно підготувати атестат за 9 клас, свідоцтво про народження, закордонний паспорт або дитячий проїзний, медична довідка з картою щеплень. Крім того, знадобляться фото візового формату, згода від батьків на виїзд дитини за кордон завірена нотаріально.

Необхідно буде надати і дві заяви на вступ до закладу – від дитини і від батьків, адміністративні бланки та заяви, а також автобіографія. Зауважимо, що неповнолітнім дітям потрібен для навчання в Польщі юридичний опікун. З цього приводу можете звернутися до менеджерів ГО “Atomy” і отримати безкоштовну консультацію – ?+380674550190, ?+380993675750.

Навчання в самому технікумі є безкоштовним. Сплачувати необхідно за проживання 60 злотих на місяць, харчування 300 злотих на місяць, страхування – близько 130 євро на рік.

Якщо у вас ще залишилися питання, то ви можете надіслати нам електронного листа – ✉️ atomy.ekpi@gmail.com 

Також ви можете заповнити форму нижче і ми вам передзвонимо:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *