fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Навчання в Польщі — це дуже цікаво! Сам навчальний процес тут відрізняється від того, до якого студенти звикла в Україні. Проте ці відмінності тимчасові. І зовсім скоро навчальний процес в Україні буде повністю відповідати європейським стандартам та сучасним технологіям.

До речі, про сучасні технології! Згідно з проведеними дослідженнями, більшість людей користуються для пошуку потрібної інформації в мережі Інтернет смартфонами. Тому не дивно, що мобільні додатки мають попит, а програмісти активно створюють різні програми, які можна встановлювати саме на телефон.

І сьогодні ми хочемо розповісти вам про декілька мобільних додатків, які будуть корисними для студентів:

  1. Tiny Scanner – сканер для нотаток. Тепер не обов’язково все записувати. Можна зробити фото нотаток, написаних від руки, і за допомогою додатка перетворити його в якісний, читабельний електронний документ. Скажіть, що це дуже зручно?
  2. Kalendarz Google. Було б дивно, якби розробники компанії не створювали мобільних додатків, за допомогою яких кожен може організувати свій час. Це дуже корисно для студентів. Адже відвідуваність лекцій та різних занять в польських ВНЗ має дуже велике значення! В календар ви можете вписати всі важливі справи, заняття, екзамени і тоді ви гарантовано нічого не забудете!
  3. Too Good To Go. Це мобільний додаток, який майже ніяк не допомагає у навчанні, проте він має іншу корисну функцію. Адже в Польщі різні кафе пропонують забрати їжу, яка не продалась протягом дня, за меншу вартість. Студенти зазвичай економлять, а тому така послуга буде дуже корисною. Тим більше, що це чудова можливість скуштувати їжу з різних кав’ярень, пекарень, магазинів та навіть ресторанів.
  4. Going, додаток за допомогою якого ви завжди будете в курсі того, які події найближчим часом заплановані у вашому місті.
  5. Moja gazetka – це цікава платформа, за допомогою якої ви можете слідкувати за тим, які магазини роблять знижки на різні товари. Там можеш знайти такі магазини як Biedronka, Ikea, Rossman тощо.

Це лише невеличкий перелік мобільних додатків, які будуть корисними для студентів! А так їх набагато більше. Якщо ви знаєте ще якісь додатки, які точно будуть корисними для студентів в Польщі, то сміливо пишіть їхню назву в коментарях під цим дописом!

А коли вам потрібна допомога зі вступом до технікуму, ліцею чи ВНЗ в Польщі, то пишіть до нас на електрону пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *