fbpx

Спеціальність, яку ви обираєте для навчання у ВНЗ, як правило визначає вашу подальшу діяльність після закінчення навчання. Звісно, ви завжди можете змінити спеціальність, ще раз вступити до ВНЗ або закінчити відповідні курси. Проте ми наполягаємо, щоб кожен студент перед вступом до навчального закладу добре зважував всі за та проти, щоб вже під час навчання не пожалкувати про свій вибір!

Тому сьогодні говоримо про такий напрямок діяльності, як міжнародні відносини. Що це за спеціальність та в чому полягає її специфіка?

Загальний опис

Почнемо з того, що напрямок “міжнародні відносини” має попит серед майбутніх студентів. Особливо, якщо вони пов’язують своє майбутнє з установами ЄС, дипломатичними місіями, міжнародними організаціями та консульствами.

В польських навчальних закладах є багато пропозицій, де можна здобути таку омріяну професію. А все тому, що Польща за останні роки значно зміцнила свою роль на світовій арені, а особливо у відносинах з країнами Європи та Заходу.

Державні та приватні університети, де можна вступити на факультет міжнародних відносин, мають ряд фахових предметів. Їхня головна мета – надати студенту найширші знання та навички в обраному напрямку. Серед них є такі, як:

  • проблеми сучасної демократії;
  • громадська дипломатія;
  • міжнародний бізнес;
  • комунікація в команді;
  • право;
  • міжнародна торгівля тощо. 

Тож, якщо ви цікавитесь саме такою спеціальністю, то ви точно знайдете тут дисципліну, яка приверне вашу увагу!

Де можна вступити на факультет міжнародних відносин

Ну, гадаємо ви зрозуміли, що напрямок “Міжнародні відносини” є популярним. А тому саме час розглянути варіанти, а точніше навчальні заклади, де є такий напрямок.

Одразу скажемо, що обирати є з чого. А найкращими є наступні навчальні заклади:

  1. Економіко-Гуманітарна Академія у Варшаві.
  2. SGH – Університет Економіки у Варшаві.
  3. Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського.
  4. Академія Фінансів та Бізнесу Вістула.
  5. Державний Університет імені Марії Кюрі-Склодовської.
  6. Суспільна Академія Наук.
  7. Краківський Економічний Університет.
  8. Університет Сівітас.
  9. Університет Підприємництва та Адміністрації.
  10. Ягеллонский Університет.

Міжнародні відносини – це напрямок діяльності для тих, хто любить мультизадачність! Адже ця професія включає різноманіття! Випускники, по закінченню навчання, не просто стають кваліфікованими фахівцями з міжнародних відносин, а ще й мають широкий кругозір. Вони вмітимуть аналітично мислити, володітимуть іноземними мовами.

Відзначимо, що аналітичні навички, які здобудуть студенти, стануть їм у пригоді як в робочих відносинах, так і при потребі аналізувати інформацію, будувати причинно-наслідкові зв’язки, знаходити закономірності тощо.

Які навички здобувають студенти

Перше, що спадає на думку – це вивчення іноземних мов. І це правильно! Тому що всі студенти, які обирають напрямок міжнародних відносин, вивчають іноземні мови на високому рівні. Звісно, найчастіше вивчають англійську, як базову. Але й інші мови теж вивчають – німецьку, французьку, іспанську чи ін.

Кожен, хто обрав таку спеціальність, матиме навички працювати як індивідуально з різними аспектами, дослідженнями, так і з командою – вести переговори, розв’язувати поставлені задачі, кейси, довіряти один одному та шукати спільні рішення.

Потрібно додати, що назва “Міжнародні відносини” є загальною. Часто вона включає такі види професій, як:

  • фахівці центрів політичного аналізу;
  • аналітики в області державного управління;
  • політичні радники;
  • фахівці з контактів з іноземними установами;
  • професійні перекладачі;
  • політичні діячі.

Наостанок додамо, що сьогоднішня ситуація в Україні робить цей професійний напрямок ще більш значущим! Міжнародні відносини, а точніше розуміння правильної їх побудови – це вкрай важливо. І тому вкрай важливо навчати справжніх фахівців, які будуть впливати на рішення у світі.

Бажаєте знати більше про вступ до вищих навчальних закладів в Польщі за напрямком “Міжнародні відносини”? Тоді заповнюйте форму нижче і ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *