fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

У сфері професійно-технічної освіти технікум викладає привабливі професії, затребувані на регіональному ринку праці – ІТ-технік, технік-мехатронік, технік-механік, технік-авіомеханік, технік авіоніки.

Також випускники навчального закладу демонструють навички користування програмами CAD/CAM, роботи по будівництву та програмуванню У 2003-2004 роках було запроваджено дві нові спеціальності за програмами МЕНІС:

  • технік авіаційного механіка;
  • технік авіоніки. 

Ці нові спеціальності пов’язані зі стрімко розвивається промисловістю та повітряним транспортом Польщі. Технікум надовго вріс в сучасний образ міста Бидгоща та Куявсько-Поморського краю. За роки роботи за підтримки досвідченого колективу вчителів, вихователів, випускників та батьків навчальний заклад виховав ряд відомих політичних і бізнесових діячів. Учні технікуму здобули багато нагород на обласному та всепольському рівнях. 

Випускники технікуму з легкістю долають наступний етап навчання, яким є вища освіта в обраному ВНЗ в Польщі.

Детальний перелік спеціальностей

Спеціальностей, які студенти можуть здобути в технікумі, дуже багато. Розглянемо деякі з них більше детально.

Технік з авіоніки

Серед багатьох спеціальностей, які можна здобути в технікумі, є професія авіотехніка. Технік з авіоніки займається технічною оцінкою повітряних суден, лінійним обслуговуванням літаків та ремонтом авіоніки та електрообладнання літаків Виконує вимірювання, монтаж, монтаж, технічне обслуговування, ремонт та реконструкцію електричних та електронних пристроїв літаків. Здійснює технічні огляди електричного та електронного обладнання ПС на підставі інструкцій з огляду, а також технічні огляди електронних пристроїв радіонавігації, радіозв’язку та схем електронної автоматики. 

Також такий спеціаліст виконує обстеження опалювальних та освітлювальних установок, батарей та блискавкопровідників. Він займається обслуговуванням ангарного обладнання авіоніки. Ремонтує елементи електромережі, а також електричні та авіонічні пристрої. Проводить діагностику технічного стану електротехнічних та авіонікових пристроїв. Замовлення та облік матеріалів та запасних частин. Зберігає документацію з технічного обслуговування ПС.

Технік з авіоніки може працювати на конструкторських і виробничих підприємствах авіаційної промисловості безпосередньо у виробничих або ремонтних службах, в обслуговуванні вимірювальних і випробувальних стендів, при розробці документації з технічного обслуговування та ремонту, службах планування та постачання, а також у військовій авіації. технічні служби та організації служби цивільної авіації. Робота за цією професією пов’язана з великою самостійністю та відповідальністю.

ІТ-технік

Професія ІТ-техніка займається вибором, встановленням та належним налаштуванням комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також проектуванням та адмініструванням локальних комп’ютерних мереж. Він встановлює операційні системи, а також власні програми та додатки на персональні комп’ютери та периферійні пристрої. Підтримує комп’ютери з використанням готових програмних пакетів. Здійснює сервісне обслуговування та ремонт обладнання та периферійних пристроїв на ремонтних пунктах. Розробляє, виготовляє та адмініструє бази даних. Він підтримує локальні комп’ютерні мережі та контролює їх роботу. Він усуває пошкодження, що виникають в пристроях комп’ютерної системи, і перевіряє якість їх роботи. Програми на вибраних мовах.

ІТ-технік має широкий спектр можливостей працевлаштування. Він може працювати скрізь, де використовуються комп’ютери та периферійні пристрої, а також комп’ютерні мережі. Людина цієї професії може працювати у великих компаніях, в обчислювальних центрах, установах і підприємствах, що займаються розробкою та експлуатацією комп’ютерного програмного забезпечення. Робота ІТ-техніка зазвичай виконується самостійно та індивідуально, проте людина на цій посаді має часті контакти з іншими людьми – як користувачами, так і колегами.

Технік-мехатронік

Технік-мехатронік займається проектуванням, виробництвом та ремонтом сучасних пристроїв, які поєднують механіку, часто точну, з автоматизованим керуванням. Проектує та виготовляє деталі та вузли машин і механічних пристроїв із застосуванням комп’ютерної техніки. У своїй роботі він використовує сучасні методики управління машинами та приладами, поєднуючи електроніку, IT, механіку, автоматику та робототехніку.

Придбає, оцінює та створює технічну документацію на мехатронні пристрої та системи. Вибирає елементи, вузли, вузли, модулі, індикатори та з’єднання для мехатронних пристроїв і систем. Готує елементи, індикатори, вузли та вузли до складання, встановлює їх параметри та контролює їх складання та розбирання. Проектує та розробляє технологічні процеси виробництва деталей мехатронних пристроїв і систем. Він тестує елементи, модулі та вузли та розраховує їх параметри. Виконує вимірювання електричних і неелектричних величин та інтерпретує їх результати. Встановлює та тестує контрольне програмне забезпечення та контролює правильну роботу пристроїв і систем. Встановлює та запускає мехатронні пристрої та системи. Він здійснює нагляд за роботою приладів і систем, оцінює їх технічний стан. Готує та веде техніко-експлуатаційну документацію та складає акти про пошкодження.

Технік-мехатронік може працювати на заводах з автоматизованим і роботизованим виробничим процесом; у сільському та лісовому господарстві, харчовій промисловості, енергетиці та силовій електроніці, медичній промисловості, авіації, судноплавстві, сфері послуг – скрізь, де інформаційні технології використовуються на практиці.

Технік-механік

Технік-механік організовує та контролює виробництво, складання, ремонт і технічне обслуговування машин і пристроїв, виявляє та усуває причини поломок і пошкоджень, замінює зношені чи пошкоджені елементи чи вузли в машинах і пристроях.

Розробляє техніко-експлуатаційну документацію на виробництво машин і приладів. Організовує технічне обслуговування машин і пристроїв. Приймає в ремонт машини та пристрої, а також їх компоненти. Плани ремонту, постачання запчастин та матеріалів. Вибирає технологію ремонту машин і пристроїв загального призначення. 

Також такий спеціаліст здійснює технічне обслуговування та налагодження машин і приладів під час роботи та після ремонту. Організовує виробництво, монтаж, ремонт і технічне обслуговування, перевірку деталей і вузлів машин і пристроїв. Виконує експлуатаційні випробування машин і пристроїв, виявляє та усуває несправності в машинах і приладах. Здійснює він і розрахунки витрат на ремонт машин, визначає нормативи часу ремонту.

Технік-механік може бути прийнятий на роботу на підприємствах металургійної та машинобудівної промисловості, сервісно-ремонтних підприємствах, а також в інших галузях народного господарства, що займаються виробництвом і експлуатацією машин і пристроїв. Технік-слюсар працює в команді та виконує різні види діяльності.

Технік-програміст

Технік-програміст – це новий напрямок у навчальному закладі. Він орієнтований на студентів, які хочуть стати програмістом – однією з найбільш високооплачуваних робіт в ІТ-індустрії сьогодні.

Студенти, які пройдуть новий курс навчання, отримають теоретичні знання та практичні навички з професійної кваліфікації у сфері дизайну баз даних та веб-сайтів, а також програмування та тестування додатків. Вони створюватимуть програми на найпопулярніших мовах сьогодні, тобто Java, C++, JavaScript, PHP, а також знання інших мов, таких як SQL (корисний для створення та керування реляційними базами даних), HTML 5 і CSS 3 (використовується для створення веб-сайтів).

Кваліфікація за професією технік-програміст:

  1. Створення та адміністрування баз даних. 
  2. Створення веб-сайтів та інтернет-додатків.
  3. Дизайн, програмування та тестування передових веб-додатків.
  4. Проектування, програмування та тестування настільних додатків.
  5. Дизайн, розробка та тестування мобільних додатків.

Як бачите перелік спеціальностей, навіть вибірковий, виглядає дуже привабливо! Тож не сумнівайтеся в технікумі № 10 в місті Бидгощ ваша дитина зможе обрати професію до душі!

Підведемо підсумок

Якщо вас зацікавила представлена інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *