fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Католицький університет Івана Павла ІІ, що знаходиться в Любліні, є найстарішим католицьким навчальним закладом в Центральній і Східній Європі та одним із найстаріших у Польщі. 

Історія навчального закладу налічує сто років. І за такий великий проміжок часу він став центром католицької думки, який безпосередньо впливає на культуру та науку Польщі.

Засновано університет було у 1918 році і станом на сьогодні тут навчаються близько десяти тисяч студентів. Серед них є чимало іноземців! Зауважимо, що заклад не відноситься до категорії державних, та фінансують його саме з державного бюджету Польщі. А все тому, що університет має особливий статус, тому що він є важливим центром католицької думки. Та навіть більше заклад суттєво впливає на культуру Польщі і її науку.

Люблінський католицький університет являє собою не просто заклад, де студентів навчають за найвищим рівнем. Це також відмінна логістична база! Та про це розкажемо трохи нижче. А зараз розгляними факультети, які можуть обрати студенти для отримання вищої освіти з тої чи іншої спеціальності.

Перелік факультетів та умови вступу

Отже, в Католицькому Університеті Яна Павла ІІ студнти можуть навчатися за спеціальностями в таких галузях, як:

  • теологія;
  • католицьке канонічне право;
  • різних області світської науки.

Що ж стосується факультетів, то в університеті їх діє всього сім:

  • та ж сама теологія;
  • юридичний факультет, канонічне право та адміністрація;
  • філософія;
  • гуманітарні науки;
  • соціальні науки;
  • біотехнології та екологія РАН;
  • математика, інформатика та архітектура.

Що стосується умов вступу, то вони, в принципі, загальні. Всі абітурієнти вступають за конкурсною програмою. Під час вступу обов’язково враховуються результати випускного іспиту або підсумкової атестації. 

Важливим фактом є те, що всі абітурієнти, які пройшли курс вивчення польської мови або мають відповідний документ, що підтверджує знання мови на рівні не нижче В1, звільняються від проходження співбесіди.

А ті, хто польську мову не вчив і сертифікату, що підтверджує її знання не має, мають пройти співбесіду! Це необхідно для того, щоб визначити рівень володіння польською. Все тому, що навчальний процес в Люблінському університеті ведеться переважно польською мовою так само, як і в інших навчальних закладах Польщі. 

При цьому є напрями навчання, де студенти можуть навчатись на англійській мові. Такими є теологія, європеїстика, філософія, біотехнологія, інформатика, математика, журналістика.

Що стосується вартості навчання, то з цього питання ви можете звернутися до менеджерів ГО “Atomy” за телефонами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! 

Але важливим фактом є те, що абітурієнти, які мають Карту Поляка або офіційне підтвердження польського походження можуть претендувати на безкоштовну освіту в університеті.

Про гуртожитки та інфраструктуру

Люблінський Університет має три кампуси. Всі вони розташовані в різних частинах Любліна. також є один кампус, розташований в Стальовій Волі. Отже гуртожитків загалом чотири і, звісно, вони передбачають окреме проживання дівчат і хлопців, так як університет є католицьким.

Інфраструктура університету включає спортивні майданчики, сучасні лабораторії, велику бібліотеку і, звісно, власний костел.

У вільний від навчання час студенти можуть обрати собі заняття до душі. В навчальному закладі діють дискусійні клуби, студентські театри, хор, а також наукові та спортивні секції.

Підсумок

Нині в Люблінському Університеті, крім головних факультетів, вивчають цивілізації і наукові проблеми сучасності. При цьому варто відзначити, що всі гуманітарні, математичні та природничі науки розроблені так, щоб підготувати студентів для відповідальної роботи на благо країни.

Якщо вас зацікавив Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ, то ви можете також написати нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж просто заповнюйте форму під цим записом. ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *