fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Місто Лодзь є столицею Лодзького Воєводства. Це надзвичайне місто, яке має неймовірно цікаву історію, багато пам’яток архітектури. Проте на рівні з історичною цінністю в місті активно впроваджують різні сучасні об’єкти. І саме тому Лодзь – це дуже популярне польське місто серед туристів.

Варто відзначити, що місто буде цікаве не тільки туристам, а тим, хто хоче здобути вищу освіту європейської якості. Саме в місті Лодзь знаходиться Лодзький університет – державний ВНЗ, який було засновано в далекому 1945 році. Станом на сьогодні цей навчальний заклад досі займає провідні позиції серед закладів вищої освіти в Польщі.

Переваги навчального закладу

В університеті студенти можуть обрати для подальшого навчання один з тринадцяти факультетів. Навчатись вони можуть як на стаціонарі, так і заочно. Загалом же у ВНЗ дає можливість абітурієнтам навчатися за дипломними програмами в 75 областях дослідження та 196 спеціалізаціями.

При цьому студенти мають можливість навчатися не тільки польській мові, а на англійській, французькій та російській.

Всього в університеті навчається близько сорока тисяч студентів з різних країн світу, а викладацький склад налічує більше двох тисяч професорів і викладачів. При цьому багато викладачів є професорами в своїй галузі. Звісно, це не може не мотивувати студентів до навчання. Проте мотивація від навчального закладу полягає не тільки у високій якості навчання.

Студентів тут навчають, використовуючи сучасні програми навчання. Всі вони повністю адаптовані під мінливі вимоги до сучасного ринку праці. Тому випускники точно будуть готові до умов роботи за обраною професією.

В цілому ж переваги університету ще й полягають в сприятливих умовах навчання:

 1. В університеті діє одна з найбільших та найсучасніших наукових бібліотек. Станом на сьогодні загальний обсяг її колекції становить близько трьох мільйонів томів.
 2. Університет має власний кампус і пропонує студентам житло в десяти гуртожитках, які розташовані в гарному і зеленому районі. Кампус розташований близько до центру міста і будівлі самого навчального закладу.
 3. Також в університеті діє Центр фізичного виховання і спорту. Він являє собою сучасний спортивний комплекс зі спортивними залами, басейном, тренажерними залами. 

Більше того, в університеті діють навіть власні салони краси, а також медичний пункт. Крім того, тут діють банк і магазин, тому студенти можуть зняти гроші на власні потреби та закупити необхідні продукти.

Про факультети

Як ми вже згадували вище, в університеті діють тринадцять факультетів:

 • філологічний;
 • хімічний;
 • факультет управління;
 • факультет фізики та прикладної інформатики;
 • факультет права та адміністрації;
 • факультет науки про виховання;
 • факультет математики та інформатики;
 • міжнародні та політичні відносини;
 • економіка та соціологія;
 • географічні науки;
 • біологія та охорона середовища;
 • філософія та історія.

Тринадцятим факультетом є філія Філія в Томашуві-Мазовецьком, де студенти можуть обрати одну із спеціальностей:

 1. Лісове господарство.
 2. Управління.
 3. Туризм та рекреація.

В Лодзькому Університеті також можна вступити в аспірантуру, де майбутнім аспірантам пропонують до п’ятдесяти програм післядипломної освіти. Входить до них і можливість отримання диплому МВА.

Лодзький університет – це ВНЗ багатьох культур. Іноземці, які тут навчаються, приїздять з різних куточків світу. Багато хто з них є учасниками програми Erasmus+. Тому можна сміливо сказати, що неповторна затишна атмосфера в місті Лодзь панує саме завдяки Університету, де навчаються студенти різних національностей.

До речі, важлива частина закладу – це Школа польської мови, в якій іноземці можуть досконало вивчити польську мову. Закінчили таку школу вже більше двадцяти тисяч студентів. Термін навчання в школі може тривати один місяць, а може складати і дев’ять місяців. Найголовніше те, що студенти мають можливість якісно вивчити польську мову. 

Хоча ми вам не втомлюємося нагадувати, що команда ГО “Atomy” запрошує всіх бажаючих до програми по вивченню польської мови. Дізнатися більше інформації ви можете, перейшовши за цим посиланням.

Підведемо підсумок

Навчання в Лодзькому університеті – це широкі можливості для студентів з України. Вони мають шанс отримати освіту європейського рівня. То ж, якщо ви бажаєте отримати вищу освіту саме в Польщі і ваш вибір пав саме на Лодзький університет, то ви можете дізнатися всю необхідну інформацію в менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви також можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж заповнити форму під цим записом.

Пам’ятайте, що студенти, які отримали вищу освіту в Польщі, мають можливість працевлаштуватись не тільки на польських підприємствах, а й в країнах ЄС. Отже це перспектива кар’єрного зростання! Саме тому ми і радимо розглядати польські ВНЗ для отримання вищої освіти для українських студентів.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *