fbpx

Літній табір з вивченням англiйської мови 2019

Ангомовний табір - літо 2019Як відбувся анголомовний табір цього літа 2019 року.

Цього літа пройшов освiтнiй проект з громадською органiзацiєю “ATOMY” з 28 червня по 9 липня 2019 року – літній табір з вивченням англійської мови.

Діти могли спілкуватися 24 години на англiйській мові з викладачами з англомовних країн.

Програма була насичена екскурсiями, тренiнгами на розвиток лiдерських якостей та комунiкативних навичок з досвiдченими фахiвцями.

Відбувалися також сплави на байдарках. Діти вiдвiдували басейни i спортивні зали, займалися пляжним волейболом, баскетболом та купалися у р.Нарев, а також грали, приймали участь у квестах i ще багато чого цікавого робили!

Протягом всього часу перебування в таборi дiти знаходилися пiд опiкую досвідчених кураторів. Нашi куратори – це досвiдченi i вiдповiдальнi люди, якi уже декiлька рокiв курують рiзноформатнi табори для молодi в Польщi.

Вiдкритiсть, активнiсть i позитивний погляд на свiт наших кураторiв забезпечили море позитивних емоцiй для всіх часникiв табору.

Куратори вiльно володiють декiлькома мовами. Дiти були цiлодобово пiд опiкою кураторiв, а куратори цiлодобово були на зв’язку з батьками. Щодня був доступний фото-звiт проведених заходiв у закритiй групi у вайберi.

Заняття проводили люди, англiйська мова для яких є повсякденною мовою спiлкування, що дозволяло дiтям вiдчути специфiку вимови i сприймати англiйську мову в чистому її звучаннi.

Заняття проводилися в невеликих групах, це дозволяло дiтям активно брати участь в навчальному процесi i розвивати свої навики комунікації, а викладач мав змогу приділити достатньо уваги кожній дитині.

Пiд час навчання були передбачені тренiнги на розвиток лiдерських якостей i комунiкативних навикiв з компетентними досвiдченими спецiалiстами.

Пiсля занять – приділявся час на розваги. В програмi табору було передбачено велику кiлькiсть розвиваючих програм, тому дiти могли не тiльки поглиблювати свої знання з мови, а i активно вiдпочивати. Кожного ранку, перед снiданком, нашi куратори разом з дiтьми проводили руханку на свiжому повiтрi. Вiдпочинкова програма була насичена i рiзноманiтна. Вiдпочинок на березi рiчки Нарев, купання, пляжний волейбол, сплави на байдарках, багато iншого, i найголовнiше – постiйне живе спiлкування. Також, у нашому розпорядженнi був мiський басейн та джакузi!!!

Літній табір: якою була екскурсiйна програма

Виїзд до Варшави:

екскурсiя Старим Miстом;

музей Королiвського Замку;

Центр Науки Копернiка;

Королiвськi Лазнi та iншi.

Як харчувалися i де проживали діти

Проживали учасники табору разом з кураторами у гуртожитку готельного типу в двох- i трьохмiсних кiмнатах з ванною кiмнатою. Ми забезпечували їм повноцiнне триразове харчування та медичне страхування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *