fbpx

Літній табір з “Atomy”

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Ось і закінчився літній табір з “Atomy”. І чим далі до зими, тим більше ми розуміємо, що наші думки, почуття та настрій – це там де літо і літній проєкт “Чудове літо з “Atomy”. Емоції переповнюють, а спогади стають більш зрілими і сформованими. Пам’ять дозволяє пригадати все до дрібниць.

Всі учасники літнього проєкту “Чудове літо з «Аtomy” згадують кожен з неймовірних, насичених і чудових днів, які провели разом у нашій дружній та теплій компанії. Чого тільки вартий перетин кордону та перший день перебування на проєкті!

Всі були дуже втомлені дорогою, емоційно виснажені, але в передчутті чогось казкового і надзвичайного. Варшава і Пултуск зустріли нас дощиком і прохолодою, але наш екскурсовод, якому ми безмежно вдячні Konrad Rejtner, за чудову екскурсію та розповіді про м. Пултуск та Наполеона, за розповіді про легенди та історичні факти, вкотре переконав всіх, що ми саме там де потрібно бути у цей момент, і ми мега класні!!!

My Atomy
Європейська культурно-просвітницька ініціатива

В таборі ми побувати на чотирьох екскурсіях:

  • екскурсія Пултуском;
  • екскурсія замком Мазовецьких в Чеханові;
  • екскурсія по музею романтизму в Опіногурі;
  • екскурсія Варшавою.

Усі екскурсії проводилися на польській мові. Учасники табору розуміли все на 70-90%, адже екскурсоводи намагалися чітко та повільно все розказувати. Потрібно ще зазначити, що були мега екскурсоводи, які по-різному залучали дітей до екскурсії – задавали питання, розмовляли з ними, показували з їх допомогою експонати.

Діти були в захваті від місць, де були та їх історій, а також того, що майже все розуміли і що отримали класну практику з розуміння польської мови. Вкотре розуміємо, що не дарма влаштовуємо табори. Хочете тепер разом з нами?

My Atomy
Європейська культурно-просвітницька ініціатива
My Atomy
Європейська культурно-просвітницька ініціатива

До всього цього разом з нами в таборі працював психолог. Для чого він потрібен і навіщо? Цими питаннями задаються більшість батьків, перед відправленням своєї дитини до мовного табору. 

То яку ж роль виконує психолог? Він проводить тренінги для посилення віри в себе і покращення своєї самоцінності через вивчення своїх сильних та не дуже якостей. Психолог сприяє розвитку цілеспрямованості, лідерських якостей та вміння отримувати бажане завдяки комунікативним якостям, надає психологічну підтримку учасникам і команді. 

My Atomy
Європейська культурно-просвітницька ініціатива

В нашому таборі з командою та учасниками працювала чарівна @panicoach_anna. Якщо бажаєте задати їй питання – переходьте за посиланням в її профіль Instagram.

Але все колись закінчується. Закінчилася і наша подорож. Тепер все тільки на фото і відео, якими ми будемо ділитися з вами час від часу.

А тепер розкладемо по полицях, що було в цьому таборі:

  1. Заняття з польської мови. З ким краще вивчати мову? Звісно, що з носієм цієї мови. Саме носій польської мови викладав у нас в таборі. На заняттях ми говорили, грали, співали, писали, замовляли в закладі страви і все це було на польській мові.
  2. Тренінги. Ми вже розповіли про користь психолога в мовному таборі, але хочемо додати те, наскільки учасники проєкту змінюються завдяки роботі @panicoach_anna. Вони відкриваються, стають комунікативними та більш впевненими в собі, а ще роблять та приймають компліменти. Ну і звісно починають краще працювати в команді і розуміти один одного.
  3. Еекскурсії. Скільки екскурсій ми відвідали і всі вони були, як ми вже згадували, на польській мові. Яке ж це задоволення отримували, коли уже на третій день більшість розуміли 90% того, про що говорять екскурсоводи. Ще більше задоволення отримували саме від місць, які ми встигли відвідати. Тепер ми знаєм про Пултуск, Варшаву, замок Мазовецьких, музей Романтизму в Опіногурі та ще й вся інформація на іноземній мові. 
  4. Вільний час. А це взагалі крейзі пункт, адже, що ми тільки не робили, коли не було занять і тренінгів. Ходили в басейн, на стадіон та шопінг, здійснювали сплав на байдарках, влаштовували дискотеки та покази мод в кімнатах, грали в різноманітні настільні ігри і ще багато цікавого.

Як бачите літній табір з “Atomy” – це не просто розважальна поїздка за кордон, а ціла крутезна пригода! Тут діти не просто відпочивають, а й набираються сил и корисних знань. 

Як вам такий табір? Пишіть в коментарях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *