fbpx

Літній табір “Atomy” – Zamek Ksiazat Mazowieckich w Ciechanowie

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Літній табір “Atomy” – це не тільки навчання для дітей, а й відвідини різних цікавих екскурсій. Одна з них проходила в замку Мазовецьких князів в Чеханові, де саму екскурсію проводив майстер своєї справи!

Чого ми кажемо «майстер»?

Тому, що ця людина не тільки цікаво розповідає про всі історичні факти, а й залучає підлітків до екскурсії та бере до уваги недосконале знання мови учасників. Саме тому ми кажемо “майстер”, бо по іншому сказати не можна.

Розповідь йшла про історію Мазовецьких князів та готичний замок, будівництво якого розпочалося ще у двадцятих роках XV-століття. 

Під час самої розповіді екскурсовод міг попросити прочитати та пояснити якийсь текст, демонстрував експонати з допомогою наших розумників та ставив їм різноманітні питання.

Колосальне задоволення отримували підлітки від розуміння всього, що розповідає екскурсовод. А яке ми отримували від цього задоволення…неможливо словами передати!

Під час екскурсії учасники отримали не тільки знання з історії Мазовецьких князів, замку, а й мега практику в розумінні/володінні польською мовою.

А ви б хотіли послухати про князів, прогулятись вузенькими коридорами замку та взяти участь в примірці кайданів? Тоді налаштовуйтесь, бо наступного року ми обов’язково знову влаштуємо збір!

До речі! До того часу ви можете підучити польську мову! Спеціально для всіх бажаючих ми організовуємо курси польської мови. Записатися ви можете, подзвонивши за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Або ж просто переходьте по віджету “У нас цікаві заняття з польської мови” і обирайте зручний час!

А поки до вашої уваги коротенький відео звіт з екскурсії:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *