fbpx

Ліцей Падеревський – міжнародний загальноосвітній

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Ваша дитина закінчує 9-ий клас? Ви не знаєте, куди податися далі? Проте хочете, щоб ваша дитина отримала освіту і європейську спеціальність, а там і можливість працювати в ЄС? Тоді вам точно потрібно вступити в польський технікум або ліцей!

Ліцей в Польщі – це навчальний заклад, в якому учні мають можливість отримати середню технічну освіту і професійну спеціальність. По закінченні такого навчального закладу випускники можуть влаштуватися на роботу і навіть відкрити власну справу. проте більшість обирає продовження навчання у ВНЗ Польщі.

І це теж вірний крок! Оскільки навчання в технікумі є гарною підготовкою до навчання у вищих навчальних закладах.

Варто відзначити, що в ліцеях студенти обов’язково вивчають одразу декілька важливих дисциплін. Наприклад, математику, інформатику, основи підприємництва, іноземні мови, біологію, хімію, фізику, географію, історію, тощо. І обов’язково всі студенти вивчають польську мову! Крім того, і сам навчальний процес теж проводиться на польській мові.

Саме тому, якщо ви обрали ліцей Польщі, то до вступу потрібно добре підготуватися, а точніше вивчити польську мову. Адже це теж важливий фактор, який враховують при вступі. Вивчити польську ви можете разом з командою професійних викладачів ГО “Atomy”. Просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки!

Переваги ліцею Падеревського

Ліцей Падеревського має одразу кілька переваг, на які варто звернути увагу при обранні навчального закладу:

  • дуже високий рівень навчання – практично всі студенти здають матуру на 100%;
  • більшість студентів продовжують навчання у ВНЗ;
  • серед учнів ліцею дуже багато лауреатів і фіналістів відомих і престижних олімпіад;
  • в ліцеї діє програма по обміну учнями – студенти мають змогу потрапити на навчання за обміном у Німеччину;
  • в ліцеї індивідуальний підхід до кожного учня – програма навчання підбирається під особливості і здібності кожного студента;
  • кількість учнів у класі невелика, що дає можливість вчителям приділити більше уваги кожному окремо;
  • усі уроки проводять за допомогою сучасних гаджетів та електронних підручників.

Варто відзначити, що заклад має надсучасну інфраструктуру! Тут на постійній основі діють комп’ютерні класи, лекційні і спортивні зали. Також в ліцеї Падеревського діє програма для волонтерів, тобто учні закладу постійно приймають участь в різних волонтерських заходах. Так, ліцей на постійній основі співпрацює з Університетським Дитячим Шпиталем у Любліні.

Також додамо, що ліцей має налагоджену співпрацю з Медичним Університетом у Любліні. В рамках цієї програми діють класи хіміко-біологічного спрямування.

Якщо вас зацікавив ліцей Падеревського, то ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy”. Для цього просто телефонуйте за номерами –  📞+380674550190, 📞+380993675750. Наші менеджери зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно. Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *