fbpx

Ліцей ім. Короля Зигмунта Августа

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

На північному сході Польщі на річці Бяла розташоване місто Білосток. Воно відоме своєю текстильною промисловістю, а також харчовою, деревообробною, керамічною промисловість і машинобудуванням.

Знаходиться тут ліцей ім. Короля Зигмунта Августа, який відрізняється толерантністю і повагою до інших людей та їхніх поглядів. В навчальному закладі чудова атмосфера, вчителі з розумінням ставляться до потреб учнів, а молодь має можливість повноцінно розвивати свої інтереси. 

Ліцей забезпечує безпеку, високий рівень освіти та дуже хорошу підготовку до іспиту зрілості. Це підтверджують наразі результати матури. Студенти зберігають давні традиції школи. Серед інших обрання короля і королеви. Кожні два роки рада школи також обирає своїх представників. Вибори проходять у формі справжніх виборчих кампаній – є листівки, плакати, громадські дебати та демократичне голосування. 

В ліцеї впроваджено багато цікавих традицій! До прикладу, учасників олімпіад навчальний заклад вшановує медаллю Короля Зигмунта Августа, що викарбувана на монетному дворі. 

У 2009 році в ліцеї був відкритий новий спортивний зал. А ще в цьому ж році заклад святкував 90-ту річницю націоналізації польської середньої школи в Білостоці. 

Перелік спеціальностей

В ліцеї учні можуть вступити на політехнічний факультет. Він є профільним для студентів, які бажають отримати всебічну підготовку до навчання за політехнічними напрямами, як в технікумах, так і в університеті. Заслуговує на увагу поєднання королеви наук – математики та фізики з ІТ-компетентностями, необхідними для функціонування у світі сучасних технологій.

Завдяки навчанню на цьому факультеті студенти можуть перевірити себе, серед інших в олімпіаді з математики, олімпіади з ІТ, фізичної олімпіади, астрономічної олімпіади та математичного кенгуру. Учні також мають можливість взяти участь у численних конкурсах з математики, фізики, програмування та графіки.

Також студенти можуть обрати напрям математики та ІТ – спеціальність інформатика. Вони вивчатимуть у розширеному обсязі математику, інформатику та фізику. Програма з інформатики реалізується з першого класу в сучасних комп’ютерних лабораторіях. В навчальному закладі забезпечують кожному студенту дуже хороші умови роботи, швидке підключення до Інтернету та доступні дві операційні системи – Windows та Linux. 

Заслуговує на увагу поєднання математики та інформатики з викладанням вільного користування англійською мовою. Це полегшить випускникам класу навчання в коледжах та університетах і дозволить повніше використовувати новітні досягнення світової науки.

Навчаючись у цьому класі, студенти можуть приймати участь в різних олімпіадах і конкурсах з програмування та графіки.

Навчаючись на факультеті інформатиків, студенти можуть дізнатися про створення та використання програм та незвичайної графіки. Професійний персонал та найкращі викладачі не лише створюють гарну атмосферу, а й розвивають креативність. 

Якщо ви бажаєте дізнатись більше, то звертайтеся за консультацією до менеджерів ГО “Atomy”. Для цього телефонуйте за номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація БЕЗКОШТОВНА! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми знову вам нагадуємо, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *