fbpx

Ліцей ім. Ципріана Каміля Норвіда

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Середня освіта в Польщі відкриває перед учнями широкі можливості. Адже разом із повною середньою освітою студенти отримують і професійну кваліфікацію, що дозволяє їм влаштуватись на роботу одразу після навчання.

Навчальних закладів, де учні можуть закінчити середню освіту в Польщі існує багато! Це різні технікуми, а також ліцеї. І сьогодні ми хочемо вам розповісти про ліцей ім. Ципріана Каміля Норвіда – польского поэта, драматурга, прозаїка и живописця.

Історія навчального закладу бере свій початок від 1947 року. Ліцей завжди був молодіжним та відкритим для молоді з обмеженими можливостями, що ми вважаємо його головною перевагою! У 2004 році в закладі було створено інтеграційні класи на 20 осіб, а в 2005 році заклад змінив назву з 3-го загальноосвітнього ліцею на 3-ій загальноосвітній ліцей з інтеграційними відділеннями. Викладацький колектив повністю задовольняє інтереси та таланти учнів, надаючи їм можливість навчатись у профільних класах з можливістю вибору 6 іноземних мов. 

Нині студенти навчаються в 21 класі різного профілю. В ліцеї є:

  • предметні лабораторії;
  • сучасні комп’ютерні кабінети з постійним доступом до Інтернету;
  • тренажерний зал;
  • спортивний майданчик.

Шкільні викладачі та вихователі завжди готові надати допомогу та поради молоді, яка опинилась у складній ситуації. В закладі дають можливість учням розвивати таланти та пристрасті, в гуртках за інтересами, спортивних заходах, на роботі в Учнівському самоврядуванні та шкільному Карітас. 

В ліцеї організовують багато міжшкільних заходів! Наприклад, конкурс «Моя мала Батьківщина» про Свентокшиський край, конкурс «Європейський день», театралізовані вистави за участю учнів. 

Багато студентів ліцею побили рекорд Гіннеса за кількістю пар, які одночасно танцювали полонез. Це відбулося в рамках Рекордної різанини Гіннеса. Тому команда ГО “Atomy” точно знають, що навчання в ліцеї важко назвати нудним! 

Бібліотека ліцею має багату книжкову колекцію, широкий асортимент мультимедійних колекцій, а також великий вибір журналів і газет. При школі є магазин, де можна придбати продукти харчування та шкільне приладдя. Гуртожиток для молоді знаходиться всього за кілька сотень метрів від навчального закладу.

Факультети ліцею

До уваги абітурієнтів в ліцеї діють декілька факультетів. Наприклад, політехнічний клас розрахований на абітурієнтів, які планують навчатися на політехнічних факультетах, математичних та природничих, IT-школах.

Навчання в класі політехнічного профілю дає змогу набути навичок, пов’язаних із функціонуванням особистості в сфері повсюдних технологій та ІТ-технологій, а також підтримує здатність математично мислити та знання про сучасну науку та технології.

Додатковою перевагою цього профілю є:

  •  участь у лекціях в Університеті Яна Кохановського та Кельцеському технічному університеті; 
  • відвідування фізичних лабораторій;
  • додаткові заняття для тих, хто цікавиться фізикою та астрономією;
  • участь у проектах, тематично пов’язаних з профілем класу;
  • зустрічі з випускниками політехнічних та наукових факультетів.

А от економ-клас призначений для кандидатів, які планують вивчати економіку. Заняття дозволяє підготуватися до здобуття іспиту на зрілість на поглибленому рівні з математики, географії та англійської мови. Результати бакалавра з цих предметів враховуються ВНЗ під час набору, зокрема, для економіки, фінансів та банківської справи, менеджменту, туризму, географії, підприємництва, філологічних студій, міжнародних відносин, а також навчання різних спеціальностей з англійською мовою навчання (наприклад, психологія у Варшавському університеті, МВА, біотехнології). Навчання в економічному класі дає змогу набути елементарних навичок, пов’язаних із функціонуванням особистості в умовах ринкової економіки.

Також в ліцеї є факультет, де проводять заняття з права, що дає змогу розпочати вивчення права, міжнародних відносин, психології, політології, історії, міжфакультетських гуманітарних наук, журналістики, європеїстики тощо.

Додатковими перевагами цього класу є те, що студенти беруть участь у судових засіданнях в районному суді м. Кельце, зустрічаються з представниками юридичних професій: адвокатами, суддями, прокурорами, тощо.

Для отримання додаткової інформації відвідайте нашу сторінку в Instagram або зателефонуйте 📞+380674550190, 📞+380993675750. Наші менеджери зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно. Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте не забувайте, що навчання в польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *