fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Ліцей № 5 в місті Кельце, що в Польщі, відзначений багатьма сертифікатами якості! І це зайвий раз доводить високий рівень кваліфікації викладачів і керівників навчального закладу. Набір на навчальний рік відбувається на декілька кафедр з розширеним навчальним планом з предметів: 

  • фізика, математика, ІТ; 
  • географія, математика, англійська мова
  • географія, математика, інформатика; 
  • історія, польська мова, англійська мова; 
  • історія, суспільствознавство, англійська мова; 
  • історія, польська мова, знання про суспільство; 
  • біологія, польська, англійська; 
  • біологія, хімія; 

Іноземні мови в ліцеї викладаються на різних рівнях володіння: англійська, німецька, французька, російська. Також в навчальному закладі є лінгафонний кабінет та дві сучасні інтернет-лабораторії. 

Молодь, яка обрала для подальшого навчання саме ліцей № 5 в Кельце, має можливість брати участь у культурному та освітньому обміні із середньою школою Туркуен у Франції. 

Керівництво ліцею активно розвиває спортивні навички у таких розділах, як легка атлетика, волейбол, баскетбол, гандбол, футбол, настільний теніс та бадмінтон. Поруч із навчальним закладом є сучасний басейн, де проводяться заняття для всіх першокласників та зацікавленої молоді з інших класів. Також в закладі діють два спортзали і тренажерний зал. Для тих, хто цікавиться бойовими мистецтвами, є можливість займатися і тренуватися в секції кіокушин карате, що діє під патронатом Кельцеського клубу кіокушин карате. 

Учні ліцею беруть участь у профілактичних програмах: NOE, Дізнайся правду про насильство, Дебати (проблеми з алкоголем), Вето проти насильства та інтеграційні семінари для перших класів та Як боротися зі стресом в екзаменаційних ситуаціях для третіх класів. Керівництво також організовує для своїх студентів поїздки до філармонії, театру та кіно, а також майстер-класи з кар’єрним радником CEiPM OHP. 

Ліцей № 5 співпрацює з AGH у Кракові, UE у Кракові, WSEiP, WSH, а також PŚ та UJK у Кельце.

Профілі навчання

В навчальному закладі абітурієнти можуть обрати для подальшого навчання один з декількох загальних класів. Наприклад, є клас, профіль якого орієнтований на студентів, зацікавлених у поглибленні своїх знань та навичок у галузі інформатики, математики та англійської мови, предметів, що дозволяють продовжити навчання за привабливими напрямами навчання, в т.ч. такі як: ІТ, математика, політехнічні галузі навчання, архітектура, будівництво, економіка, електротехніка, управління простором, інженерія безпеки, біомедична інженерія, екологічна інженерія, мехатроніка, економічні галузі, наприклад, облік і фінанси, математика та фінанси, міжнародні відносини, транспорт і логістика, менеджмент, охорона праці. Заняття в класі проводяться під патронатом Кельцеського технологічного університету.

Інший загальний клас має профіль, що орієнтований на учнів, зацікавлених у поглибленні своїх знань та навичок у галузі географії, математики та англійської мови, предметів, що дозволяють продовжити навчання за привабливими напрямами навчання, в т.ч. такі як: математика, географія, політехнічні галузі навчання. 

Третій загальний клас – це гуманітарні факультети, які розвивають знання та навички в галузі польської та зарубіжної літератури, історії Польщі та світу, суспільствознавства та іноземних мов. Тому важко заперечити, що студенти, яких цікавлять вищезгадані розширення, знайомляться з глибоко гуманістичними проблемами, тягнуться до знань про людину, її природу, стосунки зі світом, людиною та культурою. Тому заохочуємо майбутніх педагогів, психологів, соціологів, юристів, політиків, гуманітарних працівників долучатися до гуманітарних занять. В ліцеї чекають тих, хто не боїться вирушити в мандрівку в глибини правди про людину!

Четвертий загпльний клас має профіль, який орієнтований на студентів, зацікавлених у поглибленні своїх знань і навичок з біології, польської та англійської мови, предметів, які дозволяють їм продовжити навчання в привабливих сферах навчання, таких як: психологія, невідкладна медична допомога, стоматологічна техніка, ветеринарна медицина, охорона здоров’я, соціологія, факультет політології та міжнародних досліджень, політологія, соціальна політика, внутрішня безпека, педагогіка, логопедія, соціальна антропологія, технології харчування, дієтології, сестринство, AWF.

Підведемо підсумок

Це лише деякі з класів, які відкриті до набору студентів для навчання! Саме тому, якщо ви бажаєте дізнатися більше інформації про Ліцей № 5 в місті Кельце, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *