fbpx

Сфера вивчення антикризового менеджменту охоплює питання безпеки в системі національної безпеки, теорію військового мистецтва, включаючи стратегію, оперативне мистецтво і тактику, а також окремі питання права, політології та менеджменту.

Університет Каліша розробив власну програмну адаптовану до місцевих умов. Освітня програма чітко відрізняється від інших конкурсних пропозицій університетів Великопольського регіону. Це особливо вигідно виділяється з огляду на підготовлену можливість вибору предметів в окремих модулях і велику кількість годин семінарських занять стосовно лекцій. 

Практичний профіль навчання у сфері антикризового менеджменту означає, що значна участь у навчальному процесі буде складовою занять практичного та водночас фахового характеру. Він складається як з занять, які проводяться в Університеті, в першу чергу проводяться викладачами з практичним досвідом, або військовими та цивільними практиками, так і з роботи в Університеті в умовах, наближених до робочого середовища. Ця формула поширюється на базові, основні та факультативні предмети, що дозволить перевірити знання та вміння випускника в конкретному професійному середовищі.

Випускник першого ступеня навчання у сфері антикризового менеджменту, здобувши ступінь бакалавра, матиме теоретичні та практичні знання в галузі наук про безпеку та суміжних наук щодо сутності, правильності та проблем функціонування організацій та шляхів їх ефективного вирішення зі знанням сутності оперативного застосування сил для досягнення політичних, соціальних чи економічних цілей. 

Знання окремих дисциплін суспільних наук, включаючи права людини та принципи функціонування держави, поділ влади в державі, а також завдання та принципи функціонування органів державного управління, державного управління та місцевого самоврядування, дозволять допомога в розумінні та позиціювання в структурі влади органів і суб’єктів, відповідальних за внутрішню безпеку.

Випускник буде готовий приймати самостійні рішення в кризових ситуаціях, наприклад, соціальний конфлікт, війна та під час катастроф, стихійних лих і загроз безпеці, а також проводити наукові дослідження в обсязі, який дозволить йому здійснити навчання третього циклу, він буде професійно готові заповнити кадрову прогалину у сфері оборони та безпеки, яка виникає на всіх рівнях державного управління та як цивільні працівники силових служб. 

Випускник також отримає кваліфікацію роботи в команді, необхідну підготовку до подальшого навчання та подальшого самостійного розвитку навичок і компетенцій, отримання знань і навчання протягом усього життя.

Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в Калішському університеті, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com чи залишайте запит під цим записом, заповнивши форму зворотного зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *